Wróć do spisu Nowości kosmetyczne

Nowość! Neovadiol Magistral Elixir Vichy

Sprawdź nowy eliksir odbudowujący Neovadiol Magistral Elixir marki Vichy, który uzupełnia brak lipidów w skórze dojrzałej!

Neovadiol Magistral Elixir Vichy
Badania wykazały, że u kobiet po menopauzie następuje spadek lipidów, aż o 57%. Lipidy, zwłaszcza kwasy omega 3, 6 i 9 zapewniają jej odżywienie i dostarczają energii niezbędnej do zachowania gęstości i elastyczności.

Neovadiol Magistral Elixir Vichy łączy skuteczność 3 olejków witalnych bogatych w kwasy omega:

 • olejek z krokosza barwierskiego zawiera kwasy omega 9i 6 o właściwościach zmiękczających i odżywczych.
 • olejek z otrębów ryżowych pozyskiwany pod ciśnieniem ze świeżego ryżu japońskiego, bogaty w kwasy omega 9–6–3 oraz ɣ-oryzanol o wysokich właściwościach przeciwutleniających.
 • masło Karité pozyskane z orzecha drzewa z Afryki Równikowej, zawiera kwasy omega 9 i 6 o właściwościach nawilżających, zmiękczających, kojących.

Neovadiol Magistral Elixir Vichy - cena: 149zł / 30ml

Komentarze

 • tombrider78, 2014-02-21 16:41
  tombrider78
  delikatna konsystencja,delikatny naturalny zapach,poręczny flakon z zakraplaczem ...mam cerę mieszaną i dla mnie świetny
  Zgłoś
 • SaiSai, 2014-01-10 12:41
  SaiSai
  Vichy nie jest marką dermokosmetyczną, więc skóry wrażliwe, podatne na uczulenia może podrażniać. Sami podkreślają, że są to kosmetyki do zdrowej.
  Zgłoś
 • CiastoPanda, 2014-01-08 09:38
  CiastoPanda
  Nie wiem co jest z tym vichy, robie ciagle co raz to nowe podejscia i testuje nowe ich produkty ale ciagle cos mnie tam swedzi ,uczula.
  Zgłoś

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij