Wróć do spisu Nowości kosmetyczne

Walentynkowa promocja Wilkinson w drogeriach Rossmann

Każda para, która w Walentynki przyjdzie do drogerii Rossmann i pocałuje się przy kasie, otrzyma maszynkę Wilkinson Quattro Titanium lub Wilkinson Quattro for Women tylko za 1 zł. Przygotuj się i zdobądź maszynki na gładkie Walentynkowe pocałunki!

Walentynki to święto, w którym zadbane i gładkie ciało to podstawa. Dlatego przed romantyczną kolacją warto wybrać się do jednej z 700 drogerii Rossmann i w tak przyjemny sposób zdobyć niezbędny walentynkowy gadżet, a przy okazji zapewnić sobie niezapomniane wrażenia.

promocja na walentynki wilkinson

Promocja do wyczerpania zapasów.

Komentarze

 • margaritka92, 2013-02-25 06:55
  margaritka92
  Mam koleżanki, które pracują w Rossmanie i muszę przyznać, że wybrali je ze względu na wygląd a są tak nie miłe, że głowa mała. Nie informują o promocjach w sklepie , ochrona to tak jak ktoś wyżej napisał mogłaby zajrzeć do torebki . A wykształcenie często ma wpływ na wychowanie i charakter pracownika , nie zawsze ale bardzo często , byłam w zawodówce i widziałam co się tam dzieje i jak nas "uczą" . Spotkałam się tam tylko ze złym towarzystwem i dlatego zrezygnowałam z tej szkoły. :) Pozdrawiam
  Zgłoś
 • CiastoPanda, 2013-02-24 14:51
  CiastoPanda
  To że ktoś jest po zawodówce to akurat lepiej niż po zwykłym LO - bo po zawodówce ma się zawód a po Lo nic się nie ma, bo jest wszystko i o niczym. ALe wracając do tematu... szkoła to jedno a chamstwo osób pracujących to drugie. Wszyscy o tym wiedzą że tam tak jest, na pewno do szefów oddziałów dochodzą słuchy i tak nic z tego nie robią. Ja mogę iść pracować do rossmana- nie ujmuje mi to. I mam wykształcenie wyższe jeśli to kogoś obchodzi. Poszłabym tam po to aby pokazać ze są osoby których interesuje asortyment, a przy tym zadbają o klienta. W żabce tez kiedyś pracowałam. Bardzo krótko dlatego że wyciagali sobie pieniądze z kasy , i zaczęli obwiniać osoby (kasjerów). Przekrety nie są powodem chamstwa i wścibskości ochrony. Takie coś się tępi -jak w rossmanach . Stracą strasznie dużo klientów i będą mieli problem- co się dzieje?
  Zgłoś
 • margaritka92, 2013-02-24 10:43
  margaritka92
  Hej dziewczyny! A co wy się dziwicie jak do Rossmana zatrudniają nawet dziewczyny po zawodówce czy bez wykształcenia średniego. Dla nich liczy się wygląd ale nie zawsze wygląd idzie w połączeniu z inteligencją. Czasami mam wrażenie , że obsługa w Rossmanie jest gorsza niż w Żabkach ( bez obrazy). Pozdrawiam
  Zgłoś

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij