Wróć do spisu Nowości kosmetyczne

Intensywna pielęgnacja kojąca z Neurosensyną od La Roche Posay

Po ponad 15-tu latach badań nad skórą nietolerancyjną TOLERIANE na nowo definiuje podejście do skóry nietolerancyjnej i alergicznej.
Intensywna pielęgnacja kojąca z Neurosensyną od La Roche Posay

Formuła preparatu to prawdziwe osiągnięcie: ultra-minimalistyczna, bezkompromisowa i bardzo bezpieczna. Formuła okrojona tylko do niezbędnych składników, przy wykorzystaniu minimalnej ilości komponentów i usunięciu wszystkich potencjalnie drażniących lub alergizujących substancji. Ultra-minimalistyczna formuła o intensywnej sile łagodzącej, dzięki neurosensynie, substancji aktywnej, która działa na mechanizmy odpowiedzialne za podrażnienie skóry. Wzmocnione działanie kojące dzięki nowej kombinacji z naturalnie kojącą i przeciwdziałającą podrażnieniom wodą termalną z La Roche-Posay. Nie zatyka porów. Preparat bardzo dobrze tolerowany. Testowany na skórze alergicznej. 0% konserwantów / parabenów / substancji zapachowych / alkoholu / barwników / lanoliny. Flakon 100% hermetyczny.

Rezultaty

 • Natychmiastowa i długotrwała ulga.
 • Dzień po dniu wrażliwość skóry jest zmniejszana a długotrwały komfort zostaje przywrócony.

Cena: 68zł / 40ml

Komentarze

 • ewalip, 2011-06-26 13:25
  ewalip
  Kremik rewelacyjny!natychmiast przynosi ulgę,nie pozostawia tłustej warstwy,pod podkład doskonały!!Polecam.
  Zgłoś
 • redakcja, 2011-05-10 08:23
  redakcja
  Po ponad 15-tu latach badań nad skórą nietolerancyjną TOLERIANE na nowo definiuje podejście do skóry nietolerancyjnej i alergicznej. czytaj więcej
  Zgłoś

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij