Wróć do spisu Nowości kosmetyczne

Zadig & Voltaire

Sephora wprowadziła do Polski nowy zapach luksusowej francuskiej marki Zadig & Voltaire. Perfumy Tome 1 La Pureté dostępne wyłącznie w salonach Sephora, oferowane są pod tą samą nazwą w wersji damskiej i męskiej, zgodnie z unisexową filozofią marki i jej oryginalną rockową estetyką.

„Sephora z wielką radością wprowadza do Polski młodą francuską markę Zadig & Voltaire. Odzwierciedla ona idealnie to, co nazywamy potocznie paryskim szykiem: niewymuszoną elegancję i indywidualny styl noszone bezbłędnie i bez żadnej przesady. Rockowy, artystyczny charakter Zadig & Voltaire, którego kwintesencją są wolność, świeżość i bezpretensjonalność, znalazł wielbicieli na całym świecie i został po mistrzowsku uchwycony w zapachu Tome 1 La Pureté.” powiedział Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny i PR, Sephora Polska.

Zapach dla kobiet to delikatna kompozycja świeżych nut kwiatu pomarańczy, jaśminu i ciepłych akordów wonnego tonkowca podszyta zmysłowym, egzotycznym aromatem białego piżma i drzewa gwajakowego. Wersja dla niego to świeżość cytrusów i bergamotki z akcentami patchouli, drzewa sandałowego i wonnego tonkowca stanowiącymi męską, drzewną bazę. Zapachy, damski w białym, męski w szarym flakonie, ukrytym w obwolucie imitującej skórzane okładki książki (stąd nazwa Tome 1).

Cena: damskie 199zł / 30ml, 299zł / 50ml, 399zł / 100ml; męskie 199zł / 50ml, 299zł / 100ml

Komentarze

  • redakcja, 2012-02-17 09:37
    redakcja
    Sephora wprowadziła do Polski nowy zapach luksusowej francuskiej marki Zadig & Voltaire. Perfumy Tome 1 La Pureté dostępne wyłącznie w salonach Sephora, oferowane są pod tą samą nazwą w wersji damskiej i męskiej, zgodnie z unisexową filozofią marki i jej oryginalną rockową estetyką. czytaj więcej
    Zgłoś

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij