Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: 12 maseczek nawilżających do twarzy na lato! Sprawdź dlaczego warto ic... Następny artykuł: Poznaj wyniki testu kremu Nivea Care!

Kampania Wdzięczności pod znakiem TENDERLY PROMISE od Oriflame

Pielęgnacja, , tagi: Oriflame, perfumy, woda toaletowa
Nowy, cudownie kwiatowy zapach od Oriflame – woda toaletowa Tenderly Promise, budzi wrażenie czułości, przywodząc na myśl emocje, jakie ogarniają nas po przytuleniu dziecka. W sercu kompozycji rozkwita kremowa królewska biała lilia. Gdy postanowiliśmy wprowadzić nowy zapach z ideą wsparcia World Childhood Foundation, poczuliśmy, że właśnie Tenderly Promise będzie właściwym wyborem, ponieważ w naturalny sposób pasuje emocjonalnie do wyjątkowego charakteru organizacji charytatywnej, z którą współpracujmy od 1999 roku.

Tak narodziła się koncepcja Tenderly Promise: pełnego wdzięku zapachu, nawiązującego do dziedzictwa ogromnie popularnej wody toaletowej Tenderly, ale z nowym, silnym przesłaniem: bezwarunkowej miłości i obietnicy zebrania ponad miliona euro, by wspomóc potrzebujące dzieci.

Aby dowiedzieć się więcej o tym zapachu, wejdź tutaj: Tenderly Promise Brand Page

DLACZEGO JEST WYJĄTKOWY

Inicjatywa charytatywna

Od każdej zakupionej wody toaletowej Tenderly Promise przekażemy 0,75 euro na rzecz World Childhood Foundation, organizacji charytatywnej, założonej w 1999 roku przez Jej Wysokość Królową Szwecji Sylwię przy współudziale Oriflame.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej działalności charytatywnej, wejdź tutaj: Oriflame social causes 

Nuty zapachu

Elegancka, kwiatowa kompozycja rozpoczyna się rześkimi nutami cytryny, słodyczą kwiatów brzoskwini i wibrującymi akordami różowego pieprzu, budząc skojarzenie z radosnym dźwiękiem dziecięcego śmiechu. Elegancki bukiet rozkwitający w sercu zapachu symbolizuje kobiecą grację: kremowe królewskie białe lilie, delikatne konwalie i peonie. Od tysięcy lat w wielu kulturach biała lilia jest symbolem macierzyństwa, narodzin i niewinności. 

  • Nuty głowy: cytryna / kwiaty brzoskwini / różowy pieprz
  • Nuty serca: królewska biała lilia / konwalia / peonia
  • Nuty bazy: drewno sandałowe / kaszmirowe piżmo / irys

MOCNE STRONY

oriflame

PRODUKT WSPIERAJĄCY WORLD CHILDHOOD FOUNDATION 
World Childhood Foundation, założona w 1999 roku przez Jej Wysokość Królową Szwecji Sylwię przy współudziale Oriflame, pomaga dzieciom z grup ryzyka, pozbawionym szczęśliwego i bezpiecznego dzieciństwa. Poprzez działania fundacji wspierającej ponad 100 projektów w 16 krajach docieramy do pokrzywdzonych dzieci, dając im szansę na lepsze życie. Teraz Jej Wysokość Księżniczka Magdalena idzie w ślady swojej mamy, działając jako honorowa członkini rady fundacji. 

Więcej informacji: World Childhood Foundation

oriflame

TWÓRCA

Tenderly Promise to dzieło francuskiej mistrzyni perfumiarstwa, Emilie Coppermann; zapachy i marzenia to jej pasja, podobnie jak dla Oriflame. Emilie od dzieciństwa marzyła o tworzeniu perfum, a jako kochająca mama czwórki dzieci, bardzo mocno zaangażowała się w projekt stworzenia zapachu wspierającego World Childhood Foundation, by dać szansę na szczęśliwsze dzieciństwo najbardziej zagrożonym dzieciom. Inspiracją były dla niej obrazy radosnych chwil dzieciństwa: beztroskie dzieci biegnące przez pełen kwiatów ogród wprost w czułe i bezpieczne objęcia ukochanej mamy. Piękne, proste chwile – takie, jakich powinny doświadczać wszystkie dzieci.

oriflame

WZÓR FLAKONU 

Doskonały, prostokątny flakon z różowym sercem i elegancką nakrętką przypominającą rżnięte szkło, w pięknym opakowaniu. 

MULTIMEDIALNE AKTYWNOŚCI

oriflame

KAMPANIA WDZIĘCZNOŚCI

Dziękuję Ci: 2 silne słowa, 1 mocny przekaz! Jako współzałożyciel World Childhood Foundation z dumną zapraszamy naszych Konsultantów i klientów do udziału w cyfrowej kampanii „Dziękuję Ci”.

Jonas Wramell, dyrektor artystyczny działu urody Oriflame, oraz Rawia Afifi, top liderka, już komuś podziękowali – teraz Twoja kolej! Po prostu zrób sobie zdjęcie z napisem „Dziękuję Ci” i zamieść je na swoich profilach w serwisach społecznościowych. Wraz ze swoim zdjęciem użyj stworzonego przez nas hashtagu, #thankyouchildhood

My także zamieścimy wybrane zdjęcia osób, które wzięły udział w naszej kampanii. Nie czekaj i podziękuj komuś już dzisiaj! 

Odwiedź: The Oriflame Thank You Campaign

Zobacz również: Childhood.org

Czytaj więcej o kampani wdzięczności: Thankyou.org

oriflame

TENDERLY PROMISE STRONA PRODUKTU

Strona poświęcona wodzie toaletowej Tenderly Promise zawiera wszystkie niezbędne informacje o zapachu oraz działaniach z nim związanych (np. Kampanii Wdzięczności).

Aby poznać całą ideę Tenderly Promise, wejdź tutaj: Tenderly Promise Brand Page

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje