Poprzedni artykuł: Dramatically Different Moisturizing Cream Clinique Następny artykuł: 9 nowych kosmetyków wyszczuplających na cellulit

Nożyczki®Liftingujące – wytnij zmarszczkom niezły numer

Pielęgnacja, , tagi: starzenie skóry, Abacosun
Jak cofnąć wskazówki na biologicznym zegarze i pozbyć się zmarszczek? W ostatnim czasie pojawiła się nowa odpowiedź na stare pytanie. Nożyczki®Liftingujące to absolutna rewolucja w walce ze zmarszczkami, która gwarantuje wprost spektakularne i natychmiastowe efekty. Ten bezinwazyjny i bezbolesny zabieg bez cienia przesady stanowi prawdziwą alternatywę dla chirurgii estetycznej. Weź nową metodę pod lupę, dowiedz się dlaczego warto i pożegnaj zmarszczki na dobre.
nożyczki liftingujące

REGENERACJA? NATURALNIE!

KOMPLEKSOWA ODNOWA  KOMÓRKOWA

Nożyczki® liftingujące to innowacyjna broń przeciwko zmarszczkom, która wykorzystuje naturalne procesy odnowy komórkowej, zapewniając skórze właściwej szybką i kompleksową regenerację. Terapia opiera się wyłącznie na naturalnych procesach, dlatego jest przyjazna i  skuteczna.      

BIOLIFTING W WERSJI HI TECH

SZEROKIE SPEKTRUM MULTIREGENERACJI

Na pewno chcesz zadać pytanie na czym ten nowy zabieg polega. Nożyczki® liftingujące  wykorzystują rewolucyjne działanie  bioliftingu uzyskanego za pomocą zastosowania aż 6 skutecznych rodzajów bioprądów, które, m.in. wzmacniają mięśnie, obudowują masę i stymulują ich pracę, pobudzają krążenie, aktywizują metabolizm komórkowy, przywracają równowagę bioelektryczną uszkodzonych komórek, zwiększają wytwarzanie ATP,  a także przyspieszają penetrację aktywnych składników…

nożyczki liftingujące

Dodatkowy efekt wypełnienia zmarszczek otrzymujemy dzięki aplikacji multipolarnych fal radiowych, które aktywują wytwarzanie kolagenu i elastyny, działając jak zastrzyk młodości.     

…sporo! Dodajemy do tego poprawę ruchu limfy  i głębokie oczyszczenie skóry.  Tymczasem to dopiero pierwsze z długiej listy argumentów przemawiających na korzyść Nożyczek ®Liftingujących.

PÓŁ GODZINY MAGII

NOŻYCZKI® LIFTINGUJĄCE W RĘKACH SPECJALISTY

Od 30 do 50 minut – właśnie tyle trwa wykonanie bezbolesnego zabiegu, w trakcie którego, poprzez masaż specjalnymi sondami, kosmetyczka pobudza do regeneracji każdy pojedynczy punkt na twarzy, szyi, ramionach lub dekolcie. Podczas zabiegu odczuwalne jest przyjemne ciepło, ponieważ podgrzewane są włókna kolagenowe, co wywołuje ich naprzemienne kurczenie i napinanie – a w efekcie regenerację.

REGENERACJA Z EFEKTEM WOW

SPEKTAKULARNE REZULTATY

nożyczki liftingujące

Czas na najprzyjemniejsze informacje. Nożyczki® liftingujące już po pierwszym zabiegu skutecznie spłycają zmarszczki, wygładzają i rozjaśniają skórę, jednocześnie przywracając jej elastyczność oraz zwiększając gęstość. To jednak nie wszystko. Zabieg  minimalizuje rozstępy, poprawia owal twarzy oraz zapewnia kompleksową regenerację mięśni.  Efekt? Młody i zdrowy wygląd bez skalpela, rewelacyjne samopoczucie oraz prawdziwa przyjemność  z przeglądania się w lustrze.

Aby uzyskać pożądane i trwałe rezultaty - w zależności od kondycji skóry – wykonuje się najczęściej serię około 3- 8 zabiegów, ale UWAGA: lepsze napięcie oraz efekt gładkiej skóry jest widoczny już po pierwszym bioliftingu!

logo abacosun

Dowiedz się więcej na:

www.abacosun.pl

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje