Poprzedni artykuł: Zaskakujący trik na wągry - ta dziewczyna usuwa je... nicią dentystycz... Następny artykuł: Masz suche i spękane pięty? Wylecz je w tydzień, tylko użyj tego "kosm...

Leczą trądzik, oczyszczają pory i likwidują błyszczenie - łączy je jeden składnik!

Są idealne dla cer problemowych i każda z nas powinna mieć przynajmniej jedną w swojej kosmetyczce - oczyszczające maseczki z węglem to pielęgnacyjny hit tego sezonu!

Zmiany trądzikowe, powiększone pory i nieestetycznie błyszcząca skóra to problemy, które zdarzają się każdej z nas. Na takie sytuacje warto mieć pod ręką oczyszczającą maseczkę z aktywnym węglem - prawdziwym pogromcą zanieczyszczeń! "Czarne złoto" to jeden z najpopularniejszych składników ostatnich miesięcy - kobiety pokochały go za wyjątkowe właściwości, które są zbawieniem, gdy skóra zaczyna płatać nam figle.

Producenci dobrze o tym wiedzą i w odpowiedzi na nasze potrzeby oferują nam coraz doskonalsze kosmetyki na bazie węgla. Czarne maseczki często zawierają też inne dobroczynne składniki, jak np. glinki lub łączą funkcje pielęgnujące ze złuszczaniem, by spotęgować efekt odnowy skóry. Jest w czym wybierać! Aby ułatwić wam podjęcie decyzji, wybrałyśmy 8 oczyszczających maseczek z różnych półek cenowych - w każdej z nich znajdziecie aktywny węgiel. Oprócz czarnego składnika łączy je jeszcze jedna cecha - szybko poprawią kondycję problematycznej cery!

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie nasze typy maseczek na każdą kieszeń - dajcie się porwać czarnej pielęgnacji :)

Zobacz też: Ten hitowy kosmetyk wywołuje histerię za granicą - wiemy, jak zrobić go sobie w domu za grosze

zdjęcia: materiały PR

Polecamy też inne kosmetyki z węglem z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2018, 19:52

Nasze propozycje