Poprzedni artykuł: Wydało się ;) Wiemy, jak modelki Victoria's Secret dbają o skórę przed... Następny artykuł: Konkurs Ziaja: Akcja antyoksydacja

Kosmetyki DIY, które zdziałają cuda. Ich autorki wygrały warsztaty z Red Lipstick Monster!

Pielęgnacja,
,
, tagi: Red Lipstick Monster, diy
Po co wydawać majątek na kremy czy maseczki, kiedy można je zrobić w domu? Te przepisy pachnące malinami sprawią, że sama zechcesz taki przygotować :).

Warsztaty z Ewą Grzelakowską-Kostoglu odbędą się już 9 grudnia w Warszawie. Weźmie w nich udział pięć dziewczyn, które wygrały w naszym konkursie. Będą one miały okazje poznać Red Lipstick Monster, a także poznać lepiej jej tajniki DIY :).

Razem z Ewą poprosiłyśmy Was o przygotowanie kosmetyku tylko z wybranych przez nas pięciu produktów: malin, sody oczyszczonej, cukru, oleju kokosowego, cytryny. Drugą częścią zadania było zrobienie zdjęcia i dodanie go wraz z opisem na naszym forum - najpierw należało wypełnić formularz, które przenosił wszystkie zgłoszenia do specjalnego wątku.

Wybór był bardzo trudny i niełatwo było nam zdecydować, kto powinien wygrać... W naszej galerii możesz zobaczyć przepisy, dzięki którym już 9 grudnia pięć dziewczyn będzie miało okazję poznać Ewę! Ale gorąco zapraszamy Was do całego wątku na naszym forum. Znajdziecie tam wszystkie smakowite zgłoszenia :).

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 sierpnia 2018, 11:50

Nasze propozycje