Poprzedni artykuł: Tego kosmetyku powinnaś używać latem i... nie chodzi o krem z filtrem! Następny artykuł: Perfekcyjna skóra w 15 minut? Tak, jeśli przed użyciem ogrzejesz TO......

Chcesz szybko złapać trochę słońca? Oto najlepsze przyspieszacze opalania

Pielęgnacja,
,
, tagi: przyspieszacze opalania
Nie możesz sobie pozwolić na długie opalanie, a może twoja skóra jest bardzo oporna na działanie promieni słonecznych? Z pomocą przychodzą przyspieszacze opalania.

Marzy ci sie równomierna, złocista opalenizna bez przebarwień? Na dodatek chcesz, aby pojawiła się ona już po krótkim przebywaniu na słońcu? Dzięki przyspieszaczom opalania już po godzinie na słońcu możesz się cieszyć piękną opalenizną.

Polecamy:  TOP 5 z KWC: Antyperspiranty, które gwarantują do 48 godzin bez potu i nieprzyjemnego zapachu

Jak działają przypieszacze opalania?

Za powstawanie opalenizny w naszym ciele odpowiada melanina. Przyspieszacze opalania przyspieszają proces jej tworzenia dzięki zawartości tzw. prekursorów jej produkcji, którymi najczęściej są pochodne tyrozyny (enzym, który odpowiada za tworzenie melaniny).

Kto może stosować przyspieszacze opalania?

Na stosowanie tego kosmetyku może sobie pozwolić prawie każdy. Powinny jednak zrezygnować z korzystania z niego osoby o wrażliwej oraz bardzo jasnej cerze.
Przyspieszacze posiadają zazwyczaj niskie filtry, a co za tym idzie, nie należy ich stosować, kiedy w perspektywie mamy długotrwałe opalanie, ponieważ może dojść do poparzenia. 

Jeżeli zastanawiacie się, po jakie przyspieszacze opalania sięgnąć, zajrzyjcie do naszej galerii. 

Polecamy:  Pogromcy zaskórników i wodoodpornego makijażu - oto najlepsze olejki do demakijażu i oczyszczania!

Źródło zdjęcia głównego:  Pinterest

Oto najlepsze balsamy po opalaniu:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lipca 2018, 01:27

Nasze propozycje