Poprzedni artykuł: Poznajcie innowacyjny dezodorant adipure od adidas, który dba o skórę Następny artykuł: Znasz ten sok, ale nie domyślasz się, że jest skutecznym sposobem na.....

Antyperspirant pomaga na... wypryski? Nie uwierzycie, jak jeszcze możecie go wykorzystać

Pielęgnacja,
,
, tagi: antyperspirant
Dobry antyperspirant możesz wykorzystać nie tylko w tradycyjny sposób. Znamy jeszcze kilka innych, nieco bardziej szalonych, ale równie skutecznych zastosowań.

Na pewno już słyszałaś o tym, że antyperspirant można spokojnie wykorzystać również w ramach zapobiegania poceniu się stóp. Działa podobnie jak w przypadku pach i poradzi sobie nawet z przykrym zapachem po najbardziej wyczerpującym treningu.

Zobacz także:Gdy antyperspirant to za mało, sięgnij po bloker. Ale który? Podpowiadamy!

Antyperspirant na...

Jeżeli szczególnie latem masz problemy z odparzeniami czy też pęcherzami, wystarczy że posmarujesz to miejsce antyperspirantem, a na Twojej skórze nie przestaną pojawiać się bąble i rany. Ta sztuczka dedykowana jest szczególnie biegaczom, którzy w upalne dni przemierzając dłuższe dystanse mają problem z ocieraniem skóry na udach. 

A skoro już jesteśmy przy wakacyjnym klimacie, to antyperspirant świetnie sprawdzi się również wtedy, gdy pojawią się komary. W składzie wielu tego typu produktów znajduje się aluminium, które jest doskonałym remedium na swędzenie. Ulga przyjdzie wręcz natychmiast!

Zobacz także:Nadmierna potliwość twarzy - wiemy jak sobie z tym poradzić!

To jednak nie wszystkie zastosowania antyperspirantu. W naszej galerii znajdziesz kolejne pięć sposobów na wykorzystanie tego produktu. Niektóre mogą cię zaskoczyć :). 

Szukasz dobrego antyperspirantu? Koniecznie przetestuj jeden z tych:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lipca 2018, 10:54

Nasze propozycje