Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Rekonstrukcja brwi i microblading Noble Brow Następny artykuł: Elastyczność skóry – od czego zależy i jak można ją zwiększyć?

Różowa Wstążka kontra rak piersi - wesprzyj akcję!

Pielęgnacja,
,
, tagi: samobadanie piersi, rak piersi, różowa wstążka
Październik jest miesiącem, w którym różowy kolor odgrywa szczególne znaczenie. Zachęcamy wszystkie kobiety do wsparcia akcji Różowa Wstążka, która od lat edukuje kobiety, wspiera badania nad rakiem piersi oraz dofinansowuje darmowe badania usg i mammograficzne. Oto produkty, których zysk ze sprzedaży dodatkowo wspiera różne fundacje oraz badania.

Co oznacza różowa wstążka?

Różowa Wstążka jest międzynarodowym symbolem walki z rakiem piersi. Rak piersi stanowi około 23% zachorowań z powodu nowotworów złośliwych u kobiet. Szacuje się, że rocznie raka piersi rozpoznaje się u 1 500 000 kobiet na całym świecie.* Co roku umiera blisko 5000 kobiet – głównie z powodu wykrycia choroby w zbyt zaawansowanym stadium.**

Raka nie da się pokonać w pojedynkę. Uda nam się jedynie wtedy, gdy połączymy nasze siły

Evelyn H. Lauder

Wspieraj akcję Różowa Wstążka!

Kupując kosmetyki oznaczone różową wstążką wspierasz badania nad rakiem piersi (wsparcie badań nad rakiem piersi u kobiet z mutacją w genie BRCA1 prowadzonych w Ośrodku Nowotworów Dziedzicznych przy Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie), dofinansowujesz badania usg piersi (akcji Gabinety z Różową Wstążką realizowanej wspólnie przez AVON i Stowarzyszenie „Amazonki” Warszawa-Centrum) oraz działalność fundacji wspierających chore kobiety i ich bliskich m.in Rak'n'Roll oraz Fundacji na Rzecz Walki z Rakiem Piersi.

Samobadanie piersi - dlaczego jest tak ważne?

Przede wszystkim badaj się! Pamiętaj, że wcześnie wykryty rak jest uleczalny. Do tego w tak wczesnym stadium wcale nie trzeba usuwać piersi. Poświęć tylko kilka minut 1 raz w miesiącu – to może uratować ci życie! Sprawdź jak i kiedy prawidłowo zrobić samobadanie piersi!

* Populacyjny program wczesnego wykrywania raka piersi oraz Populacyjny program profilaktyki i wczesnego wykrywania raka szyjki macicy finansowane przez ministra zdrowia w ramach Narodowego programu zwalczania chorób nowotworowych.

** Centralny Rejestr Nowotworów przy Centrum Onkologii  w Warszawie, 2010r.

Badasz się regularnie? Kupujesz produkty z Różową Wstążką? Edukujesz bliskie ci osoby?

zdjęcia: Fotolia

Polecany film

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2017, 08:55

Nasze propozycje