Poprzedni artykuł: Skandal w salonie pedicure - dlaczego klientki z nadwagą... zapłacą wi... Następny artykuł: Smalec na... trądzik? Brzmi obrzydliwie, ale działa!

To właśnie teraz jest TEN moment, by to zrobić - wybieramy skarpetki peelingujące!

Pielęgnacja,
,
, tagi: pielęgnacja stóp, skarpetki złuszczające
Czy twoje stopy są gotowe na nadejście cieplejszych dni? :)

Co prawda sezon na sandały jest jeszcze dość odległy (chociaż kto wie? miewaliśmy już upały w kwietniu), ale temperatury lada moment zaczną rosnąć i na dobre pożegnamy zimowe obuwie. Tej wiosny jednym z trendów będą buty z odkrytą piętą - na pewno niejedna z was ma je w swojej szafie. Pytanie brzmi: czy wasze stopy są na to gotowe?

Problematyczna, skłonna do rogowacenia skóra stóp wymaga całorocznej pielęgnacji, ale bądźmy szczere - zimą wiele z nas odpuszcza sobie peelingi, ograniczając się do używania (nie zawsze regularnie) kremu nawilżającego. W rezultacie, na początku wiosny nasze pięty nie zawsze wyglądają tak, jakbyśmy sobie tego życzyły. Nasza rada? Kuracja uderzeniowa, czyli skarpetki złuszczające!
Sprawdź: Jak poradzić sobie z grzybicą?

Jednorazowy, kilkunastominutowy peeling za pomocą nasączonych kwasami skarpetek pozwala bez wysiłku pozbyć się nagromadzonych przez kilka miesięcy martwych komórek. To właśnie teraz jest moment, by go wykonać - proces złuszczania przeważnie zajmuje od kilku do kilkunastu dni i w tym czasie stopy nie wyglądają zbyt estetycznie. Jeśli wykonamy zabieg w ciągu najbliższych dni, za kilka tygodni odsłonimy perfekcyjnie gładką skórę :)

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie nasze propozycje skarpetek złuszczających - wszystkie są naprawdę skuteczne!

Zobacz też: Twoje łokcie są ciemne i przesuszone? Teraz jest pora, by o nie zadbać: mamy sprawdzone sposoby!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 07:59

Nasze propozycje