Poprzedni artykuł: Karolina Szostak opalała się w okularach czy przesadziła z jasnym kore... Następny artykuł: Żółte plamy pod pachami? To wcale nie pot! Przyczyną jest...

Bezbolesne powiększanie ust naprawdę istnieje! Sprawdźcie, jak to możliwe

Pielęgnacja,
,
, tagi: powiększanie ust
Duże, a do tego kształtne usta to obiekt pożądania wielu kobiet i... mężczyzn :). Teraz Ty również będziesz się mogła nimi pochwalić. Wystarczy to jedno, małe urządzenie, które zrobi wszystko za ciebie.

Dla wielu kobiet wzorem idealnych ust, są usta Angeliny Jolie - piękne, pełne i niezwykle symetryczne. Aż chciałoby się nawet powiedzieć, że są wręcz bardzo zmysłowe! Niestety nie każda z nas została tak hojnie obdarowana przez naturę... Na szczęście na rynku pojawiło się urządzenie Kiss Lip Plumer marki PMD, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej kobiety.

Koniec z igłami, kwasem hialuronowym oraz implantami ust, które stają się coraz popularniejsze! Marka kosmetyczna, jaką jest PMD wprowadziła na rynek urządzenie próżniowe, które bezboleśnie, bezpiecznie i małym kosztem powiększy nam usta. Sposób działania, jak i samo użytkowanie urządzenia jest niezwykle proste i nie wymaga nawet wprawienia się.

Kiss Lip Plumer PMD

Duże usta naprawdę możemy uzyskać bez wypełniaczy. Kiss Lip Plumer to niewielkie urządzenie w kształcie dysku, które jest napędzane małym silnikiem. Dzięki niemu po przytknięciu do ust i naciśnięciu odpowiedniego guzika, zaczyna wytwarzać się próżnia, która zasysa nasze usta. Te zaczynają w wyniku tej czynności pęcznieć i stają się delikatnie nabrzmiałe, co absolutnie nie sprawia bólu.

Zobacz także:Powiększający usta trik z... wasabi! Czy to boli? 

Należy jednak uważać, by nie używać go zbyt często. Wszystko ze względu na to, że nadużywanie próżniowego działa Kill Lip Plumera wiąże się z powstawaniem drobnych krwiaków.

Do opakowania z urządzeniem dołączone jest również specjalne serum, które należy oczywiście nałożyć na zupełnie suche usta. Kiss Lip Plumer możemy swobodnie przestawiać, ponieważ ma różne poziomy prędkości. Należy pamiętać, że urządzenie nie obejmie jednorazowo całych ust, tylko ich część. Czynność zasysania należy zatem powtórzyć kilkukrotnie. Najlepszy efekt osiągnięmy, jeżeli na każdej partii wykonamy od 10 do 15 impulsów.

Efekt, jaki uda nam się osiągnąć nie jest oczywiście długotrwały, ale na potrzeby wieczornej randki, spotkania ze znajomymi czy zwykłej sesji zdjęciowej, na pewno wystarczy. Większymi ustami będziemy mogły cieszyć się od trzech do pięciu godzin. A ile musimy zapłacić za taką przyjemność?

Zobacz także:Optyczne powiększanie ust - jak wykonać?

Urządzenie kosztuje 160 euro, czyli około 670 zł. Produkt jest na razie dostępny wyłącznie w przedsprzedaży. Czy któraś z was się skusi?

Zdjęcie główne: Instagram

Usta możesz delikatnie powiększyć specjalnymi pomadkami. Przetestuj te z efektem pieczenia:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 07:58

Nasze propozycje