Poprzedni artykuł: Ten trend pokochały już Emma Stone i Jennifer Aniston - na czym polega... Następny artykuł: Nie zgadniecie, jak ta dziewczyna pozbyła się trądziku. Efekty było wi...

Zostań testerką kultowego kosmetyku Oriflame z okazji jubileuszu 50-lecia firmy!

Oriflame, największa na świecie, europejska firma kosmetyczna z segmentu sprzedaży bezpośredniej, świętuje w tym roku jubileusz 50-lecia. Pół wieku Oriflame to przede wszystkim miliony spełnionych marzeń oraz niezwykłe, inspirujące historie ludzi, których życie zmieniło się na lepsze. Z okazji 50. rocznicy powstania firma poszukuje testerek – kobiet pragnących czuć się i wyglądać wspaniale. Wspólnie z Oriflame będą one miały możliwość sprawdzić, jak działa kultowy krem Tender Care, od którego wszystko się zaczęło.

Tender Care Edycja Jubileuszowa – pora uczcić legendę!

Tender Care z całą pewnością można uznać za kosmetyk-legendę! Krem został wyróżniony tytułem Kosmetyku Wszech Czasów w oparciu o recenzje zachwyconych jego działaniem Wizażanek. Wszystkie opinie naszych użytkowniczek są dostępne tutaj.

Krem uniwersalny Tender Care to prawdziwe ukojenie i ochrona dla spierzchniętych ust oraz innych, przesuszonych miejsc. Zawarte w kremie organiczny miód, wosk pszczeli i witamina E są na tyle skuteczne, że jego formuła pozostaje niezmienna od 1980 roku. Tender Care intensywnie nawilża skórę oraz przywraca jej miękkość i elastyczność.  

Z okazji Jubileuszu firma wprowadziła na rynek Jubileuszową edycję kosmetyku. Zamknięty w pięknym, złocistym pudełeczku krem będzie cudowną ozdobą każdej kobiecej torebki, nawet tej w niewielkim rozmiarze.

Misją Oriflame było zawsze spełnianie marzeń ludzi na całym świecie. Nie inaczej jest tym razem – Tender Care to kosmetyk stworzony z myślą o Tobie. Kiedy dobrze wyglądasz, czujesz się dobrze. A kiedy czujesz się dobrze, jesteś w stanie sięgnąć po swoje marzenia.  

Tender Care to ukochany produkt obecnej Ambasadorki marki Oriflame, Ani Dereszowskiej - zobaczcie, za co go uwielbia!

Jubileuszowa edycja Tender Care jest dostępna w Katalogu 5 (21.03-10.04).

Chcesz zostać testerką tego kultowego kosmetyku? Wypełnij formularz zgłoszeniowy!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje