Poprzedni artykuł: Masz problemy z nakładaniem samoopalacza? Zobacz, jak robiono to 50 la... Następny artykuł: Test redakcji: Urządzenie do trwałej depilacji Braun Silk-expert 3 IPL...

To urządzenie pozwala przygotować maseczkę w płachcie we własnym domu!

Czas pożegnać się z filtrami na Instagramie? Ten trik sprawi, że twoja skóra niebezpiecznie zbliży się do ideału :)

Takiego gadżetu jeszcze nie było - urządzenie do robienia maseczek w płachcie naprawdę istnieje! Czyżby maseczkowe DIY właśnie wchodziło na zupełnie nowy poziom zaawansowania? :)

Zobacz też: Wizażanki powiedziały 3x TAK! Poznaj wyniki testu NIVEA CARE!

Egoera Facial Mask Maker - urządzenie "drukujące" maseczki w płachcie

Koreańskie sheet mask błyskawicznie podbiły kobiece serca - są obecnie tak popularne, że coraz więcej osób próbuje samodzielnie wykonywać je w domu. Do tej pory najczęściej sprowadzało się to do kupna "czystych" bawełnianych płacht, które następnie zanurza się w składnikach aktywnych lub wycinania maseczek z papieru ryżowego (polecamy!). Powstał jednak gadżet, który tak naprawdę załatwi to wszystko za nas.

Egoera Facial Mask Maker wyglądem przypomina nowoczesne urządzenie AGD, ale jego przeznaczenie jest w 100% pielęgnacyjne. Maszynka w kilka minut "wydrukuje" nam maseczkę w płachcie o składzie, który ustalimy sobie samodzielnie. Jak to dokładnie działa?

Zaczynamy od wyboru składników, które chcemy wykorzystać - jeśli są to owoce lub warzywa, to wyciskamy z nich sok i mieszamy w odpowiednich proporcjach z wodą (wszystkie wskazówki znajdują się w instrukcji). Możemy też użyć miodu, mleka, olejków eterycznych - co tylko przyjdzie nam do głowy. Wlewamy je do urządzenia i dodajemy załączoną do maszyny kapsułkę kolagenową. A potem tylko czekamy i patrzymy, jak "drukuje" się nasza maseczka.

Czyż nie wygląda to wspaniale? Dzięki takiemu urządzeniu możemy regularnie dostarczać naszej skórze solidną dawkę cennych składników - witaminy, minerały... Co tylko zechcemy. Świeże, naturalne i całkowicie pozbawione konserwantów. Aspekty rozrywkowe traktujemy jako bonus ;)

Za maszynę Egoera zapłacimy ok. 45 $ (ok. 170 zł) - znajdziemy ją w zagranicznych sklepach internetowych. Warto zaznaczyć, że to nie jedyne urządzenie tego typu - podobne gadżety produkują też inne marki. Naszym zdaniem to świetne rozwiązanie dla wszystkich miłośniczek naturalnych maseczek - same chętnie przetestowałybyśmy taką maszynkę!

Zobacz też: Wrastające włoski, sucha skóra, a nawet... łupież! To może dotyczyć twoich brwi

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Polecamy też gotowe maseczki w płachcie z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2018, 07:03

Nasze propozycje