Poprzedni artykuł: Szybki sposób na pryszcze za grosze - działa już po 12 godzinach! Musi... Następny artykuł: Twoje usta ciągle są suche i popękane? Nie uwierzysz, co może im szkod...

Poznaj kwiatowo-owocową wodę perfumowaną NOU Rose Patchouli!

Pielęgnacja, , tagi: perfumy, woda perfumowana, NOU
Woda perfumowana NOU Rose Patchouli to delikatny i zwiewny jak płatki kwiatów kosmetyk dedykowany pewnym siebie, nowoczesnym kobietom, które kochają romantyczne chwile, jednak na co dzień idą śmiało przed siebie. Elegancka, pełna uwodzicielskiej delikatności... Ty wiesz najlepiej, co dla Ciebie dobre.

Woda perfumowana NOU Rose Patchouli w pierwszych chwilach uwodzi nutami bergamoty, różowego pieprzu, petigrainu i mandarynki, powoli wciąga do ogrodu pełnego róż, geranium i jaśminu, by na końcu rozpieścić zmysły  akordami paczuli, drzewa sandałowego, bobu tonka oraz benzoinu.

Nuta głowy: bergamotka, różowy pieprz, petigrain, mandarynka

Nuta serca: róża He, róża Absolue, geranium, jaśmin

Nuta bazy: paczuli, drzewo sandałowe, bób tonka, benzoin

Cena 65 zł/50 ml. 

Dostępne w Hebe i Rossmannie.

NOU to nowa polska marka stworzona przez dwie kobiety. Obdarzone czułym zmysłem węchu, stworzyły zapachy na miarę nowoczesnych czasów. Proste, czyste, świeże i eleganckie. Zapachy, które urzekną aktywne kobiety i dynamicznych mężczyzn. Nazwa NOU w pięknym języku katalońskim znaczy nowy.

NOU Poland, www.noupoland.pl

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje