Poprzedni artykuł: Trwała i skuteczna depilacja IPL w domu Następny artykuł: Pielęgnacyjny must have: dlaczego warto pokochać pudry oczyszczające?

Sprawdź, jak Wizażanki oceniły urządzenie IPL Philips Lumea Prestige!

Wybrane użytkowniczki miały możliwość wypróbowania urządzenia do domowej depilacji światłem Philips Lumea Prestige. Jesteś ciekawa, czy produkt spełnił ich oczekiwania? Poznaj wyniki testu!

Philips Lumea Prestige to urządzenie wykorzystujące nowatorską technologię intensywnego światła pulsacyjnego (IPL), aby przerwać naturalny cykl odrastania włosów. Zdaniem użytkowniczek, bezbolesne impulsy światła pozwalają zachować gładkość skóry nawet do kilku tygodni. 

Urządzenie Lumea Prestige pozostawiło moją skórę gładką przez kilka tygodni. - justka19870

Do 7 tygodni mogę cieszyć się gładką skórą. To bardzo długo, ponieważ depilację musiałam robić co 3 dni. - marza12341

Zestaw Philips Lumea Prestige wzbogacono o innowacyjne, specjalnie wyprofilowane nasadki, zaprojektowane w celu uzyskania optymalnych rezultatów na całym ciele. Nasadki różnią się między sobą kształtem, rozmiarem okienek oraz filtrami. Służą do zabiegów na różnych częściach ciała (nogi, pachy, ramiona, brzuch) i twarzy (górna warga, podbródek), a także w okolicach bikini. Jak wskazują testerki, urządzenie zmniejsza ilość włosów po zaledwie kilku zabiegach. 

Już po 2 zabiegach widziałam zmniejszenie ilości włosów. - justka19870

Efekty zauważyłam po 6 zabiegach. - marza12341

Efekty nie przyszły po pierwszym zabiegu, ale już od drugiego widziałam przerzedzenie się włosków w okolicy pod pachami, a po 3 zabiegach w okolicy bikini. Te dwie partie są zdecydowanie najbardziej wrażliwe... mają cienką skórę, są umiejscowione w zgięciu i skłonne do podrażnień i krostek. Dzięki temu urządzeniu zaczynam już o tych dolegliwościach zapominać. :) Wąsika z natury nie posiadam, tylko taki jasny „meszek”, którego także postanowiłam się pozbyć. Wystarczyły 4 zabiegi. Na nogach mam włosy w kolorze ciemnego blondu, nie byłam więc pewna, czy urządzenie da radę... nie zawiodłam się jednak - po 4 zabiegach miałam już praktycznie gładkie nogi, tylko te pojedyncze odrastające jeszcze mi pozostały, myślę, że na 1-2 zabiegi. Później będę powtarzała zabiegi dla podtrzymania efektu. - Aneta_Ch

Lumea Prestige jest łatwe i bezpieczne w obsłudze. Urządzenie wyposażono w czujnik SmartSkin, który rozpoznaje kolor skóry, sugerując odpowiedni poziom intensywności światła dla danego odcienia skóry i koloru włosów.

Bardzo wygodny w użyciu, bezbolesny depilator. Nie powoduje podrażnień skóry, a włoski nie odrastają. - justka19870

Cudo, o jakim każda kobieta może pomarzyć. Dzięki Lumea Prestige nareszcie mogę cieszyć się pięknym, gładkim ciałem, a przede wszystkim zyskać na czasie, jaki poświęcałam na depilację. Mega komfort! - marza12341

Podsumowując: jest to bardzo dobre urządzenie do domowej depilacji, nieinwazyjne i nienaruszające ciągłości skóry. Cena może być wysoka, bo koszt urządzenia to około 2400-2500zł, a efekty są uzależnione od koloru skóry i włosków. Ja ze swojej strony już nie wrócę do innych metod typu wosk czy, tym bardziej, mechaniczny depilator. Lumea Prestige zostaje ze mną na długo. :) - Aneta_Ch

Lumea Prestige to jedyne urządzenie IPL na rynku, które działa zarówno na zasilaniu akumulatorowym, jak i po podłączeniu do kabla sieciowego. Rozwiązania, które w nim zastosowano doceniły Wizażanki. Zapytane o to, czy poleciłyby testowane urządzenie swoimi bliskim, odpowiedziały: 

Tak. Efekty są dużo trwalsze niż przy innych metodach pozbywania się włosów. - justka19870

Oczywiście, że bym poleciła, a ja jestem żywą reklamą działania tego produktu. - marza12341

materiał powstał przy współpracy z partnerem

 

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje