Poprzedni artykuł: Denerwują cię spierzchnięte usta? Uratuje je krem do... Od dawna masz... Następny artykuł: Ten składnik pomoże ci zwalczyć trądzik - na pewno masz go w swoim dom...

Pełne, gładkie usta na dłużej? Wiemy, jak uzyskać taki efekt!

Pielęgnacja, , tagi: usta, kwas hialuronowy, zabiegi kosmetyczne
Która z nas nie marzy o ponętnych, pełnych ustach? W dzisiejszych czasach to prostsze, niż myślisz - pomoże ci ten składnik!

Być może nie każda z nas ma usta niczym Angelina Jolie, ale za to wszystkie możemy odrobinę pomóc naturze. Współczesna kosmetologia i medycyna estetyczna oferuje szereg zabiegów, które pozwalają cieszyć się gładkimi, pełniejszymi wargami i dodatkowo dbają o ich pielęgnację. Sekret tkwi w jednym składniku - jest nim kwas hialuronowy.

Zabieg wypełnienia ust kwasem hialuronowym pozwala na wymodelowanie warg i jednocześnie ich odżywienie - to idealna propozycja dla wszystkich kobiet, które nie są zadowolone z wyglądu swoich ust lub zauważyły, że z wiekiem straciły one kształt i jędrność. To prosty, bezpieczny zabieg, na który może bez obaw zdecydować się każda z nas. Jak zapewnia dr Maciej Łukasiewicz, specjalista medycyny estetycznej i ekspert SkinClinic, przy prawidłowo przeprowadzonym wypełnieniu, jego efekty utrzymują się nawet do roku.

Przeciwwskazaniem do zabiegu są antybiotykoterapia, przyjmowanie leków zawierających izotretynoinę, aktywne infekcje, opryszczka i choroby przewlekłe (nowotwory).

Macie ochotę odmienić wygląd swoich ust? Nadchodzące Walentynki to idealna okazja, by zrobić coś dla siebie :)
Więcej informacji na: www.SkinClinic.pl

materiał przygotowany we współpracy ze SkinClinic

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 listopada 2018, 03:50

Nasze propozycje