Poprzedni artykuł: Czy peeling może... zatkać pory? Zobaczcie, co przydarzyło się temu ch... Następny artykuł: Bezbolesne powiększanie ust naprawdę istnieje! Sprawdźcie, jak to możl...

Karolina Szostak opalała się w okularach czy przesadziła z jasnym korektorem? Jej twarz wyglądała bardzo dziwnie...

Pielęgnacja,
,
, tagi: opalanie, Karolina Szostak
Karolina Szostak przesadziła z opalenizną na twarzy czy to jednak makijażowa wpadka?

Karolina Szostak ostatnio wypoczywała na wakacjach w Hiszpanii, a po powrocie może pochwalić się mocną opalenizną. Dziennikarka na spotkaniu w krakowskim Empiku promowała swoją książkę, a opalenizna na jej twarzy bardzo przyciągała uwagę. Na twarzy Karoliny zauważymy duży kontrast koloru skóry pod oczamia resztą twarzy. W okolicach oczu skóra Karoliny Szostak jest bardzo jasna i bardzo mocno odznacza się od reszty twarzy.

Opalona Karolina Szostak 

Zastanawiające jest dlaczego na twarzy gwiazdy pojawiła się aż tak duża różnica w odcieniu skóry. Z jej strony może być to efekt opalania się w okularach przeciwsłonecznych lub po prostu wpadka makijażowa. Możliwe, że dziennikarka wybrała zbyt jasny odcień korektora pod oczy, który bardzo mocno odróżniał się od ciemnego odcienia podkładu oraz bronzera. Mimo małej wpadki musimy przyznać, że bardzo zazdrościmy Karolinie tak pięknej opalenizny. ;) 

Zobacz także: Chcesz schudnąć na lato? Mamy dietę Karoliny Szostak! Bardzo szczegółowy jadłospis

Wypróbuj samoopalacze do twarzy, które gwarantują opaleniznę bez smug:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 listopada 2018, 13:09

Nasze propozycje