Poprzedni artykuł: Najbardziej szalone urodowe rytuały sławnych i bogatych Następny artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły Łagodną emulsję micelarną Emolium!

TOP 5 z KWC: najlepsze kremy pod oczy

Jak znaleźć idealny krem pod oczy, który nie tylko opóźni procesy starzenia się, ale także nawilży i rozświetli skórę pod oczami? Prezentujemy 5 najwyżej ocenianych kremów pod oczy z KWC, którym jest bardzo blisko do perfekcji.

Bardzo często zapominamy o tym, jak ważnym kosmetykiem w codziennej pielęgnacji jest krem pod oczy. Albo całkowicie pomijamy jego nakładanie, albo nakładamy go tylko raz dziennie, a niekiedy robimy to także nieprawidłowo. A to znaczący błąd, ponieważ skóra pod oczami jest wyjątkowo cienka i wrażliwa, dlatego też potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji.

Krem pod oczy to jeden z tych kosmetyków, w które warto inwestować. To  właśnie wokół oczu zmarszczki pojawiają się najszybciej, a sucha i opuchnięta skóra sprawia, że wyglądamy na zmęczone. A to właśnie dobry krem pod oczy może w dużym stopniu opóźnić te objawy. 5 najbardziej polecanych kremów znajdziecie w naszej galerii.

Czytaj też: jakie składniki powinien zawierać krem pod oczy?

zdjęcia: Imax Tree

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 listopada 2018, 04:29

Nasze propozycje