Poprzedni artykuł: Są skuteczne, superwygodne i nigdy nie wyleją ci się w torebce - ten r... Następny artykuł: Skin greeting - nowy, zaskakujący trik na usuwanie wągrów. Efekty są s...

Najlepsze samoopalacze do twarzy. Nadają cerze piękny brąz, ale nie pozostawiają smug

Pielęgnacja,
,
, tagi: opalanie, samoopalacz do twarzy
Marzysz o cerze muśniętej słońcem, ale musisz jeszcze trochę poczekać do urlopu? Wypróbuj samoopalacze do twarzy, które błyskawicznie gwarantują przepiękną opaleniznę!

Samoopalacz do twarzy to kosmetyk, którego wcale nie powinnyśmy się bać. Odpowiednia aplikacja w połączeniu z dobrej jakości produktem gwarantuje piękną opaleniznę bez smug, zacieków oraz plam. Jak zrobić to prawidłowo? 

Jak nakładać samoopalacz na twarz? 

Przed rozpoczęciem nakładania samoopalacza na twarz należy odpowiednio się przygotować. Najważniejszym krokiem będzie dokładne oczyszczenie twarzy oraz oczywiście - peeling. To niezwykle ważny krok - jeśli na twarzy pozostaną suche partie, samoopalacz na pewno je podkreśli, a wokół nich powstaną plamy ciemnego koloru. Przed nałożeniem samoopalacza cera musi być idealnie gładka, a peeling najlepiej wykonać kilka godzin przed aplikacją produktu brązującego. Produkt aplikujemy na nawilżoną, suchą skórę twarzy najlepiej przy pomocy gąbeczki lub pędzla kabuki do podkładu. 

ABC aplikacji samoopalacza na twarz

Na co jeszcze warto uważać? Przed aplikacją samoopalacza dokładnie zwiąż włosy, aby na czole nie pozostawały żadne włoski (w ich miejscu mogłyby powstać później białe plamy). Niezwykle ważne jest również zabezpieczenie linii włosów oraz brwi, aby nie pojawiły się w tych miejscach nieestetyczne zacieki. Po nałożeniu samoopalacza szybko zetrzyj produkt z tych miejsc delikatną chusteczką, żeby nie powstała ostra linia pomiędzy nową opalenizną, a twoją skórą. Samoopalacz zazwyczaj należy zmyć po kilku godzinach, a po całym zabiegu warto jeszcze raz wykonać delikatny peeling enzymatyczny, który pomoże wyrównać koloryt cery. Zestawienie najlepszych samoopalaczy do twarzy znajdziecie w naszej galerii. 

Zobacz także: 5 najczęstszych błędów podczas aplikacji samoopalacza. Sprawdź, czy ich nie popełniasz!

zdjęcia: materiały PR

Samoopalacz nie jest dla ciebie? Dodaj sobie koloru pudrem brązującym!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 16:33

Nasze propozycje