Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Czwartek z Kasią: naturalny olejek na rozstępy Następny artykuł: Fuji Green Tea The Body Shop z zieloną herbatą

Upiększamy Polskę! Oddaj swój głos!

Pielęgnacja,
,
Weź udział w niezwykłej akcji Ogólnopolskie upiększanie z Garnierem, oddaj głos i spraw, że twoja okolica stanie się jeszcze piękniejsza!
ogólnopolskie upiększanie z Garnierem

W akcję zaangażowały się gminy z całej Polski! Zebrano ponad 160 lokalizacji wymagających rewitalizacji. Sprawdź, czy któraś ze zgłoszonych przez gminy lokalizacji znajduje się w twojej okolicy i zagłosuj na nią na stronie www.ogolnopolskieupiekszanie.pl

Pamiętaj, codziennie możesz oddać 1 głosna wybraną lokalizację. Codzienne głosowanie zwiększa szanse, że to właśnie twoja okolica zostanie upiększona przez Garniera! Głosowanie trwa do 22 kwietnia. 10 gmin z największą liczbą głosów otrzyma od Garniera wyjątkową nagrodę – 20 tysięcy złotych na rewitalizację terenu zielonego!

Zachęcaj znajomych do głosowania i upiększania okolicy. Przyłącz się do naszej akcji. Dzięki nam Polska ma szansę stać się jeszcze piękniejsza!


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2017, 01:54

Nasze propozycje