Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Nowe perfumy dla kobiet Avon Luck Następny artykuł: Zwalcz pierwsze oznaki starzenia z Philips VisaCare

Nowy zabieg Easy TCA Pain Control na przebarwienia, rozstępy i blizny potrądzikowe!

Firma SkinTech wprowadziła na rynek innowacyjny peeling Easy TCA Pain Control na bazie TCA, który pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych efektów terapeutycznych bez odczuć bólowych towarzyszących terapii kwasem trójchlotooctowym.

peeling chemiczny Easy TCA Pain Control

Easy TCA Pain Control posiada wszystkie zalety znanego Easy TCA i jest uważany za najbezpieczniejszy i najprostszy do wykonania peeling na bazie TCA. Produkt ten, nakładany różnymi metodami, pozwala osiągnąć szerokie spektrum głębokości działania. Nie wymaga wcześniejszego przygotowania i pozwala pacjentowi prowadzić normalne, aktywne życie. Easy TCA Pain Control ma ulepszoną, opatentowaną formułę, dzięki której możemy uzyskać jeszcze lepsze efekty przy głębokich przebarwieniach i drobnych zmarszczkach. Działanie Easy TCA Pain Control polega na progresywnej odnowie komórek skóry. Roztwór peelingu dogłębnie modyfikuje przenikalność skóry i pozwala na szybką oraz głęboką penetrację naskórka i skóry właściwej. Dodatkowo krem w postaci Post Peel Mask ma właściwości silnie stymulujące, antyoksydacyjne i wspomagające gojenie skóry po zabiegu. Globalne działanie Easy TCA Pain Control i Post Peel Mask obejmuje pełne i progresywne odnowienie skóry, bardziej stymulujące niż destrukcyjne, które pozwala na normalne funkcjonowanie w trakcie leczenia. Easy TCA Pain Control posiada certyfikat CE i jest zarejestrowany jako wyrób medyczny.

Wskazania do zastosowania Easy TCA Pain Control:

  • Fotostarzenie i wiotkość skóry
  • Problemy pigmentacyjne
  • Rozstępy
  • Blizny potrądzikowe

Cena zabiegu Easy TCA Pain Control 450zł

Gdzie: dr Magdalena Łopuszyńska, Gabinet Kosmetyki Lekarskiej BELLA, ul. Piękna 20 w Warszawie


Zobacz także

Polecany film

depilacja jak się przygotować

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 grudnia 2016, 21:18