Poprzedni artykuł: TOP 6: bestsellery wśród płynów micelarnych, które warto przetestować Następny artykuł: 5 kosmetyków z wyższej półki, które warto przetestować choć raz w życi...

5 kosmetyków, które powinnaś trzymać w lodówce

Pielęgnacja,
,
, tagi: krem pod oczy, przechowywanie kosmetyków, pielęgnacja twarzy
Odpowiednie przechowywanie kosmetyków ze szczególnym uwzględnieniem temperatury jest niezwykle ważne. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Które warto przechowywać w lodówce, a które w sypialni? Sprawdźcie!

Wysokie temperatury oraz wilgoć nie wpływają korzystnie na nasze kosmetyki, gdyż mogą powodować utratę właściwości produktów oraz skrócenie ich trwałości.

Kosmetyki w lodówce - dlaczego warto?

Przede wszystkim niskie temperatury w lodówce przeciwdziałają utlenieniu się cennych substancji aktywnych w kosmetykach.  Ponadto takie przechowywanie kosmetyków gwarantuje ochronę przed jełczeniem oraz wydłuża trwałość produktów. Co więcej -  nakłanianie na twarz zimnych kosmetyków pomaga w walce z różnymi problemami skórnymi m.in. opuchlizną.

Jakie kosmetyki przechowywać w lodówce?

W naszej galerii znajdziecie listę produktów, które warto przechowywać w lodówce. Jakie kosmetyki znalazły się na liście? Sprawdźcie!

Polecamy ponadto - najlepsze sposoby na przechowywanie kosmetyków.

zdjęcia: Imax Tree

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2018, 04:37

Nasze propozycje