Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Czysta skóra dzięki Perfecta Mineralne Oczyszczanie Następny artykuł: Gold Therapy Floslek doda blasku!

Alidya - jedyny preparat do walki z cellulitem, który trafia w sedno!

Masz cellulit? Poznaj najnowszą teorię jego powstawania i preparat Alidya - nowatorski sposób na pozbycie się cellulitu!

Alidya

Jak zabieg ALIDYA działa na cellulit?

Zgodnie z najnowszą teorią, jedną z przyczyn cellulitu jest odkładanie się jonów żelaza w macierzy ECM – substancji, która wypełnia przestrzeń pomiędzy komórkami i zespala strukturę tkankową. Odkładające się żelazo przyspiesza szkodliwy proces utleniania lipidów – peroksydację, która zachodzi pod wpływem wolnych rodników. W wyniku reakcji powstają bardzo aktywne nadtlenki, niekorzystnie wpływające na właściwości błon komórkowych, białek i kwasów nukleinowych znajdujących się w komórce. Skutkuje to obumieraniem komórek.

ALIDYA (Anti Lipo Dystrophic Agent) wychwytuje szkodliwe jony żelaza i przywraca sprawność błon komórkowych, zabezpieczając tym samym żywotność i sprawność tkanek już na najbardziej podstawowym poziomie struktury organizmu.

Iniekcje z wykorzystaniem ALIDYA wykonywane są podczas zabiegu mezoterapii. To znakomity środek do chelatacji (wyłapywania) szkodliwych jonów żelaza i rozpuszczania toksyn zmagazynowanych w tkankach. Ten bogaty w aminokwasy i cukrowce preparat poprawia także krążenie tętnicze i drenaż osmotyczny istoty międzykomórkowej oraz korzystnie wpływa na odbudowę białek tworzących macierz i likwidację wolnych rodników. Dzięki odkwaszeniu środowiska istoty międzykomórkowej utrudnia odkładanie się jonów żelaza.

ALIDYA przywraca prawidłowe właściwości błon komórkowych i tym samym zabezpiecza żywotność komórek i sprawność tkanki. W efekcie terapia przywróci skórze jędrność, gładkość i właściwy wygląd. U osób, u których dotychczas nie stwierdzono objawów cellulitu,  wydatnie poprawia się ochrona tkanek i komórek przed szkodliwym nagromadzeniem się jonów żelaza i zmniejszają się skutki już powstałych uszkodzeń w materiale biologicznym na poziomie cząsteczkowym.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu z użyciem preparatu ALIDYA

  • ciąża i karmienie piersią
  • chroniczne lub ostre choroby skóry zlokalizowane w miejscu, które należałoby poddać zabiegowi lub w bezpośrednim jego sąsiedztwie
  • ciężkie alergie lub choroby narządowe, reakcja anafilaktyczna, schorzenia autoimmunologiczne

Cena ampułki Alidya to 500zł

Konsultacja: Klinika BeautymeD w Warszawie, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 54

zdjęcia: materiały PR

Polecany film

DIY odświeżacz do butów


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2017, 14:27

Nasze propozycje