Poprzedni artykuł: Kuracja ujędrniająca i modelująca biust Demofuture Precision Następny artykuł: Kosmetyki z olejami Bielenda Golden Oils

Przetestowane przez Wizaż: liftingujący zabieg CACI

Niechirurgiczny lifting mięśni CACI to zabieg, który budzi młodość. Nic dziwnego, że uwielbia go Jennifer Lopez! Sprawdź jak działa i dlaczego warto go stosować!

zabieg CACI

Jak działa zabieg CACI?

Urządzenie CACI emituje prądy o bardzo niskim natężeniu, które redukują mięśnie twarzy, przywracając ich pierwotną długość i elastyczność, przez co zmarszczki stają się mniej widoczne. Kuracja mikroprądami wzmacnia zwiotczałe mięśnie, ujędrnia skórę, spłyca zmarszczki. CACI pobudza przepływ krwi przez tkanki, co wpływa na utrwalenie efektów zabiegu, ale również poprawę kolorytu skóry i jej struktury.

Zabieg przeprowadza specjalista kosmetolog, który - w zależności od wybranego programu - używa specjalnych bawełnianych elektro-aplikatorów bądź grzebienia LED, za pomocą których mikroprądy wnikają głęboko w skórę, stymulując pracę mięśnia. Zabieg jest całkowicie bezbolesny – przesyłane impulsy są niewyczuwalne i nie następują żadne widoczne napięcia mięśni twarzy.

- Zabieg jest bezbolesny i relaksujący. Trwa około godziny. Jedynym dyskomfortem może być obecny początkowo lekki, metaliczny posmak w ustach, który stopniowa zanika - mówi Ania, redaktor naczelna Wizaż.pl, która wypróbowała CACI na własnej skórze.

Zabieg CACI - dla kogo?

- CACI to nowoczesny zabieg dla kobiet niemal w każdym wieku, z wyjątkiem tych bardzo młodych, ze względu na działanie liftingujące. Można przeprowadzać go jednorazowo, lub w serii 5-6 zabiegów w odstępach tygodniowych. Zabieg można wykonywać o każdej porze roku, ponieważ nie wykorzystuje silnych peelingów - tłumaczy Katarzyna Chwedoruk, dyrektor ds. medycznych SkinClinic i ekspert terapii estetycznych.

Zabiegowi nie powinny poddawać się osoby z wadami serca i te, które mają metalowe i elektroniczne elementy w ciele, ponieważ zabieg wykorzystuje działanie prądu. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest także ciąża i okres karmienia piersią."

Zabieg CACI - efekty

Zabieg silnie przeciwdziała zmarszczkom i utracie jędrności, których przyczyną są osłabione mięśnie twarzy. Stymulacja mikroprądami przywraca skórze młodość i naturalnie piękny, świeży wygląd. Już po pierwszym zabiegu koloryt skóry znacznie się poprawia, a twarz wygląda zauważalnie młodziej. Zmarszczki są wypełnione, a skóra promienieje blaskiem.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

10 grudnia 2018, 22:53

Zobacz także

Nasze propozycje