Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: HOT trend: maski do twarzy na noc Następny artykuł: Przetestowane przez Wizaż: depilacja laserowa Vectus

InspiredBy - pudełka tworzone przez gwiazdy!

Pielęgnacja,
,
, tagi: Ewa Chodakowska, pudełko InspiredBy
InspiredBy to nowe pudełka tworzone przez gwiazdy i znane osoby takie jak Ewa Chodakowska, Kasia Tusk czy Charlize Mystery. To możliwość bliższego poznania autora i wybranych przez niego przedmiotów.
pudełko gwiazd InspiredBy

Pudełko gwiazd InspiredBy

Do współpracy zaproszono aktorów, wokalistów, sportowców oraz ikony show biznesu. Każdy autor, cyklicznie tworzy dedykowaną kolekcję przedmiotów dla swoich fanów. W pudełkach InspiredBy znajdują się również autorskie listy, wraz z opisem produktów i wyjaśnieniem, dlaczego znalazły się w pudełku.
W pierwszej edycji InspiredBy można zapisać się na subskrypcję boxa InspireBy od Ewy Chodakowskiej, Kasi Tusk, Anny Wendzikowskiej, Agnieszki Jastrzębskiej, Anety Zając, Stefano Terrazzino oraz Charlize Mystery.

Powoli zdradzane są niektóre z produktów - u Kasi Tusk będą perfumy Marc Jacobs Daisy Dream, u Ani Wendzikowskiej zestaw biżuterii od W.KRUK, a u Ewy Chodakowskiej wartościowy roller sportowy. Ceny pudełek wahają się od 99zł do 169zł, przy czym te najdroższe mają osiągać wartość ponad 400zł.


Zobacz także

Polecany film

Klinika Ambroziak - zabiegi na zmarszczki

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 października 2016, 04:25