Poprzedni artykuł: 5 produktów, które warto jeść po antybiotykoterapii Następny artykuł: Po tym peelingu DIY zmniejsza się cellulit! Jego główny składnik to...

Wiosna w kapeluszu

Publikuj,
,
, tagi: kapelusz, welur, kapelusz na wiosnę
Kiedy jesienią 2016 roku aksamit był okrzyknięty najmodniejszym materiałem sezonu, wiadomym było, że znajdzie się dla niego miejsce w kapeluszowych dodatkach. Wiosną - miękki, welurowy dotyk pozostaje w pracowni HatHat, zyskując rolę główną wśród materiałów wykorzystywanych do otoków. Czas na otwarcie sezonu Velvet – kolory morza.

Każda zmiana pór roku to wspaniały czas w modowych pracowniach. Zmieniają się formy, surowce i barwy. Projekty wychodzące z pracowni HatHat pokłoniły się kilka miesięcy temu kolorom ziemi, aby wiosną i latem rozwinąć niebieskie skrzydła. To wynik miłości do kolorów morza. Czasem lazurowych i kojących, innym razem groźnych i zielonych... A te, najbardziej nam znane? Granat Bałtyku, który spotyka się beżem piasku <3 To wszystko zostało przelane na projekty kapeluszowe – wciąż wierne formie klasycznej fedory, minimalistyczne w wyrazie i z charakterem nowowprowadzonego sposobu łączenia taśm – podwójnego nitowania na tyle głowy. 

Marka HatHat, od 2011 roku kreowana jest przez kobietę dla kobiet. Lubimy być piękna, mamy swoje oczekiwania i bywamy zmienne… W odpowiedzi na te potrzeby w rodzinie HH znalazły się kapelusze tak słodkie, jak bezowe desery, którymi w nieskończoność możemy się cieszyć, bez obaw o talię.

W tym sezonie HH zwraca uwagę na  męskie nakrycia głowy o sportowej sylwetce Dadzą one partnerom stylowych pań możliwość eleganckiego, lecz nadal luźnego sposobu interpretacji mody.    


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2017, 07:12

Nasze propozycje