Katarzyna Brasiak

Rozwiąż zagadkę i wygraj zestaw hitów KWC!

„Kosmetyków nigdy dość” – to jedno z najczęściej wypowiadanych zdań przez miłośniczki makijażu. My oczywiście w pełni się z nim zgadzamy, dlatego przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs, w którym można zgarnąć jeden z zestawów hitów KWC. Aby wziąć w nim udział musisz rozwiązać zagadkę…

Piszesz recenzje kosmetyków? Zgarnij pudło pełne kosmetyków jak Recenzentka Lipca!

Jesteś miłośniczką kosmetyków? Uwielbiasz testować nowości i na własnej skórze sprawdzać ich skuteczność ? Dziel się swoimi opiniami o produktach i zgarnij pudło pełne kosmetycznych hitów i ciekawych nowości! Co miesiąc nagradzamy aktywną recenzentkę – zobacz kto zgarnia pudło w lipcowej edycji konkursu na Recenzentkę Miesiąca!

Oceniasz kosmetyki? Też możesz zgarnąć pudło pełne nowości i hitów!

Lubisz oceniać i recenzować kosmetyki? Chętnie czytasz i doceniasz przydatne opinie? Jesteś na bieżąco z nowościami i dodawanie kosmetyków do bazy KWC sprawia Ci radość? Jeśli tak wygląda Twoja aktywność w największym katalogu z recenzjami kosmetyków w Polsce, jesteś wymarzoną kandydatką na tytuł recenzentki miesiąca! Właśnie wybraliśmy najlepszą recenzentkę czerwca. Sprawdź, kto nią został i co znajdzie w swoim pudle pełnym nowości i hitów!
Katarzyna Brasiak

Katarzyna Brasiak

Nie wierzy w nic, czego nie zobaczy. Ekscytuje się wszystkim mocno, ale krótko. Makijaż traktuje jako sposób na odstresowanie. Lubi eksperymenty, zwłaszcza w kuchni. Nieustannie łudzi się, że otaczający ją bałagan to chaos twórczy. Kocha tracić czas na gry komputerowe. Nie znosi zbyt poważnych ludzi.

Nasi autorzy

Weronika Szewczyk
Weronika Szewczyk
Katarzyna  Kryszk-Mleczko
Katarzyna Kryszk-Mleczko
Paulina Bieniasz
Paulina Bieniasz
Kinga  Kerth
Kinga Kerth
Estera  Łastowska
Estera Łastowska
Joanna Szczepianiak
Joanna Szczepianiak
Agata  Choromańska
Agata Choromańska
Alicja Olak
Alicja Olak
Patrycja Pietracha - Rotithor
Patrycja Pietracha - Rotithor
Infallible  Lifestyle
Infallible Lifestyle
Gosia Sierocińska
Gosia Sierocińska
Urszula Domańska - Graczyk
Urszula Domańska - Graczyk
Konrad Hryniewicz
Konrad Hryniewicz
Dorota  Daleszyńska
Dorota Daleszyńska