Logo: Bella

Żyj pełnią życia,

żyj na plus!


Na co dzień cenisz sobie naturalność i wygodę? Jesteś kobietą aktywną, która łączy wiele ról i obowiązków? Dbasz o swoje zdrowie i szukasz sprawdzonych produktów? Weź udział w teście i wypróbuj wyjątkową nowość - pokryte 100% bawełną ultracienkie wkładki higieniczne Bella Panty Intima Plus.
Zgłoś się i zostań 1 ze 100 testerek!

Poznaj Bella Panty Intima PLUS


Bella Panty Intima Plus Normal

Bella Panty Intima Plus Normal

Twoja skóra jest wrażliwa a Ty poszukujesz wkładek o wysokiej jakości? Postaw na ultracienkie wkładki Bella Panty Intima Plus Normal. Pokryte 100% bawełną, która zapewnia naturalną ochronę delikatnej skóry okolic intymnych. Ekstrakt z białych kwiatów: róży, jaśminu i stokrotki przywraca skórze miękkość oraz poprawia jej nawilżenie. Wyjątkowo chłonne, abyś mogła poczuć komfort na dłużej. Delikatnie aromatyzowane. Testowane dermatologicznie.

Bella Panty Intima Plus Large

Bella Panty Intima Plus Large

Ultracienkie wkładki o wydłużonym kształcie. To idealne rozwiązanie dla kobiet aktywnych o dużej dynamice życia, których codzienne działania wymagają wkładek o wysokiej chłonności. Pokryte 100% bawełną, która zapewnia naturalną ochronę delikatnej skóry okolic intymnych. Ekstrakt z białych kwiatów: róży, jaśminu i stokrotki przywraca skórze miękkość oraz poprawia jej nawilżenie. Delikatnie aromatyzowane. Testowane dermatologicznie.

Zgłoś się


Tylko zalogowani Użytkownicy mogą wziąć udział w akcji.
Zaloguj się klikając w przycisk:

Zaloguj się
Wizaz.pl