Ambasadorka marki Braun Jessica AlbaBraun to lider
w kategorii depilacji
,
gwarantujący kobietom widocznie
promienną i jedwabiście gładką skórę.

Depliator Silk-épil 9

Depliator Silk-épil 9

Wyposażony w cała gamę innowacyjnych rozwiązań nowy depilator od marki Braun zapewnia teraz najbardziej precyzyjne rezultaty w jeszcze szybszym czasie. Nowa, szersza o 40% głowica depilatora usuwa więcej włosków za jednym ruchem, dzięki czemu depilacja jest o wiele szybsza. Zrewolucjonizowana technologia MicroGrip to aż 40 par pęset opracowanych w taki sposób, aby zamykały się pod optymalnym kątem i chwytały włoski jeszcze bliżej skóry, skutecznie usuwając nawet najkrótsze z nich (0,5 mm).

Depilator Braun Silk-épil 7

działa na sucho i w wodzie. Zaprojektowany tak, by podczas kąpieli i pod prysznicem usuwać najdrobniejsze i najkrótsze włoski, jednocześnie zapewniając poczucie komfortu. Skóra pod wpływem ciepłej wody odpręża się a jej wrażliwość na ból się zmniejsza. W zestawie obok szczoteczki do czyszczenia twarzy znajdziemy też 5 różnych nakładek na depilator: głowica goląca, nakładka do okolic bikini, nakładka do miejscach szczególnie wrażliwych, trymer i ruchoma nasadka EfficiencyPro, która zapewnia bliski kontakt ze skórą. Do depilatora dołączone są także chusteczki Olay do stosowania przed zabiegiem depilacji.

sprawdź cenę
Depilator Braun Silk-epil 7
Depilator Braun Silk-epil 7 SkinSpa

Depilator Braun Silk-épil 7 SkinSpa

działa na sucho i w wodzie. Oprócz nowej szczoteczki do czyszczenia twarzy, wyposażony został w szczotkę do peelingu sonicznego ciała, która usuwa martwy naskórek i stymuluje jego dolne warstwy w celu regeneracji i przygotowania do nawilżenia. Gęsta szczoteczka peelingująca została wyposażona w aż 10 000 włókien i wykonuje ponad 3 000 mikro drgań na minutę. Regularne przeprowadzanie peelingu ciała zapobiega wrastaniu włosków.

sprawdź cenę

Depilator Braun Silk-epil 5

został przeznaczony do depilacji na sucho. Jest bardzo prosty w obsłudze, więc bez zbędnego bałaganu użyjemy go we własnej łazience. Dzięki swoim rozwiązaniom Braun Silk-épil 5 zapewni efekt trwalszy niż golenie. Depilator ten jest także rozwiązaniem lepszym niż wosk, usuwa najkrótsze włoski, nawet te, wielkości ziarenka piasku. Obok szczoteczki czyszczącej do twarzy, depilator Braun Silk-épil 5 w zestawie posiada także rękawicę chłodzącą do stosowania przed i po depilacji.

sprawdź cenę
Depilator Braun Silk-epil 5
Każdy depilator posiada w zestawie szczoteczkę oczyszczającą do twarzy

Każdy depilator posiada w zestawie szczoteczkę oczyszczającą do twarzy

W ciągu zaledwie 1 minuty szczoteczka usuwa makijaż i zanieczyszczenia z policzków, strefy T i podbródka, aby skóra była bardziej promienna. Działa 6 razy skuteczniej w porównaniu do mycia twarzy z użyciem żelu - wykonuje aż 60 000 mikro ruchów na sekundę i idealnie przygotowuje cerę do nawilżania, poprawia krążenie i pozostawia ją czystą, promienną i odświeżoną. Nakładka do szczoteczki powinna być wymieniana regularnie, co 3 miesiące.

Wizaż.pl