Piękne, jedwabiste Włosy

Piękne, jedwabiste Włosy
to marzenie każdej kobiety.


Marzenia mogą się spełnić
dzięki innowacyjnym
produktom marki Braun.

Braun Satin Hair 1 (1800W)

Wyjątkowo lekka suszarka do wygodnego i szybkiego użycia w domu.

Braun Satin Hair 3 (2000W)

Suszarka do stylizacji fryzury każdego dnia. Kompaktowa i ultralekka, dzięki czemu jej używanie jest łatwe i wygodne. Została wyposażona w technologię Ionic, która przywraca włosom zdrowy połysk.

Braun Satin Hair 5 (2500W)

Ten model suszarki posiada dużą moc nawiewu, co pozwala na skrócenie czasu suszenia do minimum. Dzięki idealnym wymiarom i ergonomicznemu designowi używanie suszarki jest o wiele wygodniejsze. Suszarka dostępna w wersji z dyfuzorem.

Do wszystkich suszarek z linii PowerPerfection zostały dołączone nasadki koncentrujące. Suszarki posiadają także regulację temperatury i siły nawiewu.

Satin Hair
Prostownica SensoCare

Prostownica SensoCare

Prostownica Braun Satin Hair 7 SensoCare gwarantuje maksymalną ochronę włosów dzięki zaawansowanym funkcjom: Wbudowane w płytki stylizujące czujniki wykrywają poziom wilgotności każdego pasma aż 20 razy na sekundę. Dzięki temu prostownica aktywnie dostosowuje temperaturę do kondycji włosów i zapewnia doskonałą ochronę.

sprawdź cenę

Szczotka do włosów
Satin Hair 7

Braun Satin Hair 7 Brush to pierwsza na świecie szczotka do włosów z unikalnym systemem jonizacji, która zapewnia olśniewający blask i zdrowy wygląd włosów. Szczotka natychmiast przynosi niezwykłe korzyści - jedno kliknięcie aktywuje wyjątkową technologię IONTEC, która działa bardzo podobnie jak odżywka i doskonale poskramia uparte loki i nastroszone kosmyki.

sprawdź cenę
Szczotka do włosów Satin Hair 7
Suszarka Satin Hair 7

Suszarka Satin Hair 7

Suszarka Braun Satin Hair 7 Colour została specjalnie opracowana, by chronić Twoje delikatne, farbowane włosy. Zapewnia włosom optymalną ochronę, zabezpieczając je przed uszkodzeniem w skutek nadmiernej temperatury - bez obniżania skuteczności suszenia. Efekt? Twoje włosy zachowują zdrowy wygląd i blask koloru na dłużej.

sprawdź cenę

Suszarko-lokówka Satin Hair 7 Airstyler

Nowa suszarko-lokówka Braun Satin Hair 7 Airstyler delikatnie i skutecznie układa włosy, nadając im połysk i piękny wygląd na co dzień. Niezależnie od fryzury czy długości włosów, suszarko-lokówka Braun Satin Hair 7 Airstyler umożliwia różnorodną stylizację. Zmieniaj wygląd w zależności od nastroju

sprawdź cenę
Suszarko-lokówka Satin Hair 7 Airstyler
Suszarka Braun SensoDryer

Suszarka Braun SensoDryer

Suszarka Braun Satin Hair 7 SensoDryer pozwala osiągnąć efekt profesjonalnej stylizacji we własnym domu. Inteligentny czujnik Thermo Sensor zapewnia optymalną kontrolę temperatury, a innowacyjna technologia IONTEC uwalnia miliony aktywnych jonów sprawiając, że włosy stają się gładkie i błyszczące. Ciesz się perfekcyjną fryzurą na co dzień!

Wizaż.pl