Nagrody w konkursie: Kobiecy świat marki Braun
Oto fantastyczne nagrody marki Braun. Dzięki nim Twoje ciało i włosy mogą być piękne, zdrowe
i cudownie zadbane. Naprawdę warto!

Pielęgnacja ciała Pielęgnacja włosów


10x Depilator Braun Silk-épil 7 SkinSpa

Depilator Braun Silk-épil 7 SkinSpa łączy dwa zabiegi w jednym urządzeniu. Radzi sobie lepiej niż wosk z usuwaniem najkrótszych włosków z kobiecego ciała, a dzięki specjalnej nakładce peelingującej depilator zapewnia lepsze rezultaty niż ręczne złuszczanie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zastosowanym w tym depilatorze skóra całego ciała może być idealnie gładka.

Co nas zachwyciło w tym depilatorze?

• Umożliwia usunięcie najmniejszych włosków, nawet tych wielkości ziarnka piasku o długości 0,5 mm, dzięki pęsetom opracowanym w taki sposób, aby lepiej chwytały włoski bliżej skóry;
• Ruchoma główka wychyla się o 15 stopni w przód i w tył. Dzięki temu lepiej dopasowuje się do kształtów kobiecego ciała, zapewniając większy komfort depilacji i jeszcze większą dokładność.
• Światełko Smartlight zaprojektowano tak, aby prowadzenie depilatora było jeszcze łatwiejsze, a usuwanie nawet tych najmniejszych włosków jeszcze bardziej dokładne;
• Soniczna nakładka peelingująca usuwa martwy naskórek lepiej niż ręczne złuszczanie i zapewnia cztery razy lepsze rezultaty;
•Rozwiązanie Wet & Dry, dzięki czemu możemy go używać na sucho i w wodzie.
10x Prostownica Braun Satin Hair 7 SensoCare

Prostownica Braun Satin Hair 7 SensoCare gwarantuje maksymalną ochronę włosów dzięki zaawansowanym funkcjom:

• Wbudowane w płytki stylizujące czujniki wykrywają poziom wilgotności każdego pasma aż 20 razy na sekundę. Dzięki temu prostownica aktywnie dostosowuje temperaturę do kondycji włosów i zapewnia doskonałą ochronę.
• Ciągła optymalizacja temperatury pozwala na dostosowanie temperatury płytek przez cały czas stylizacji.
• Płytki ceramiczne NanoGlide zapewniają 3 razy gładsze przesuwanie płytek stylizujących po włosach w porównaniu do płytek zastosowanych w tradycyjnych prostownicach.
• Zimna końcówka ułatwia bezpieczne modelowanie włosów. Ergonomicznie zaprojektowana obudowa prostownicy pozwala na jej komfortowe użycie. Indywidualne ustawienie profilu włosów w prostownicy pozwala na zapisanie w pamięci aż 3 spersonalizowanych ustawień uwzględniających ich grubość, długość oraz informację o tym, czy były poddane farbowaniu.
• Wielofunkcyjność prostownicy umożliwia wyprostowanie włosów oraz formowanie luźnych loków i fal.


Depilator Braun Silk-épil 5 Young Beauty10x Depilator Braun Silk-épil 5 Young Beauty

Depilator Braun Silk-épil 5 Young Beauty został stworzony z myślą o kobietach, które dopiero zaczynają swoją przygodę z depilacją. Ten wyjątkowy produkt jest prosty w obsłudze, więc bez zbędnego bałaganu użyjemy go we własnej łazience. Zastosowane w urządzeniu rolki masujące i rękawica chłodząca pozwolą na wyjątkowo delikatne pozbycie się niechcianych włosków i zapomnienie o spodniach.

Łagodną i skuteczną depilacja nawet do 4 tygodni zapewnią także:

• Technologia Close-Grip to 40 par pęset zaprojektowanych tak, by chwycić włoski o długości nawet 0,5 mm.
• Ruchoma główka, która wychyla się do 15 stopni w przód i w tył, co pozwala na lepsze dopasowanie się do kształtu ciała.
• Końcówki SoftLift Tips unoszą nawet płasko rosnące włoski i odpowiednio kierują je w stronę pęset.
• Światełko SmartLight to lampka podświetlająca depilowany obszar, dzięki której widoczne są nawet najcieńsze włoski, co zapobiega ich pominięciu.
Suszarka Braun Satin Hair 510x Suszarka Braun Satin Hair 5

Suszarka Braun Satin Hair 5 zapewnia maksymalną ochronę włosów i przeciwdziała elektryzowaniu się ich. Posiada potężny silnik o mocy 1900 W, zapewniając najwyższą skuteczność suszenia i zapobiegając gromadzeniu się ładunków statycznych. Dodatkowo doskonała funkcja jonizacji eliminuje puszenie i nadaje włosom naturalną gładkość i połysk.

Trzystopniowe ustawienie temperatury i dwustopniowa regulacja siły nawiewu umożliwiają dostosowanie mocy suszenia do indywidualnych potrzeb oraz do rodzaju włosów, zapewniając optymalny rezultat suszenia i stylizacji. Ergonomiczne wzornictwo przyczynia się do wygody i łatwości korzystania z urządzenia. Suszarka Braun Satin Hair 5 to doskonały wybór, pozwalający uzyskać lśniące i zdrowo wyglądające włosy.


Braun Satin Hair 7 Brush 20x Braun Satin Hair 7 Brush

Braun Satin Hair 7 Brush to pierwsza na świecie szczotka do włosów z unikalnym systemem jonizacji, która zapewnia olśniewający blask i zdrowy wygląd włosów. Szczotka natychmiast przynosi niezwykłe korzyści - jedno kliknięcie aktywuje wyjątkową technologię IONTEC, która działa bardzo podobnie jak odżywka i doskonale poskramia uparte loki i nastroszone kosmyki. Już po pierwszym użyciu szczotki włosy zyskują niepowtarzalny wygląd, stają się bardziej lśniące, miękkie w dotyku i precyzyjnie ułożone. Regularne stosowanie szczotki Braun Satin Hair 7 Brush zapewnia włosom odpowiednie nawilżenie i przywraca im naturalną elastyczność i blask.