Logowanie

Rejestracja

Odzyskiwanie utraconego hasła

KWC Kosmetyk Wszech Czasów 2017

Co to jest KWC

Kosmetyk Wszech Czasów (KWC) jest największym katalogiem produktów kosmetycznych, dodawanych i ocenianych przez społeczność serwisu Wizaz.pl. Katalog powstał w grudniu 2001.

KWC to obecnie ponad 92 tysięcy zaangażowanych Recenzentek, prawie 67 tysięcy produktów oraz ponad milion rzetelnych recenzji! Dziennie średnio dodawanych jest aż 280 recenzji oraz 20 produktów. Te i inne liczby udowadniają, że to jedyny taki internetowy katalog w Polsce i w Europie.

Wszystkie produkty dodawane są przez Wizażanki - użytkowniczki serwisu Wizaz.pl, które angażują się z pasji i dla dobra społeczności. Recenzentki wypełniają szczegółowy profil określając w nim rodzaj cery, włosów, problemy skórne, a następnie oceniają produkty, których same używały. Nad rzetelnością recenzji czuwa grono moderatorek. W ten sposób na co dzień katalog poszerza się o nowe produkty i opinie na ich temat, tak by osoby poszukujące kosmetyków mogły znaleźć spośród setek na sklepowych półkach te idealne dla siebie.

Od 8 lat Wizaż, w imieniu społeczności, przyznaje Tytuły Kosmetyków Wszech Czasów. Produkty w KWC, które do 31 grudnia 2016 roku zdobyły minimum 100 recenzji i średnią ocenę powyżej 4,0 (w skali 5-punktowej) zawalczą o tytuł Kosmetyku Wszech Czasów. W tym roku nagrody zostaną przyzna w 21 kategoriach. Podobnie jak rok temu i tym razem zostanie wybrany HIT Wizażanek. Nagrodzimy także jedną z recenzentek, która zdobędzie atrakcyjne nagrody i tytuł Ambasadorki KWC. Szczegóły już niedługo – uroczysta Gala KWC odbędzie się 23 marca w Warszawie.
KWC Kosmetyk Wszech Czasów 2017