Max Factor

Zapewnij swojej skórze subtelne rozświetlenie
i lżejsze krycie, skutecznie wyrównujące jej koloryt.

Biorę udział

Produkty

Podkład Max Factor Skin Luminizer

Podkład Max Factor Skin Luminizer

Nowy podkład Max Factor Skin Luminizer zawiera innowacyjną formułę, w skład której wchodzą składniki pielęgnujące oraz delikatnie rozświetlające drobinki zapewniające skórze promienny wygląd. Perłowe pigmenty rozjaśniają skórę, natomiast zawarte w podkładzie elastomery przepięknie odbijają świtało, nadając twarzy wypoczęty wygląd. Formuła Skin Luminizer zapewnia skórze nie tylko efekt subtelnego rozświetlenia, ale także lżejsze krycie, wyrównujące koloryt skóry oraz maskujące drobne niedoskonałości.

Podkład Max Factor Skin Luminizer, dzięki zawartości nawilżającego kompleksu VitaNiacan, gliceryny oraz witamin B i E, skutecznie reguluje stopień nawilżenia skóry i utrzymuje go na właściwym poziomie.

Historia

Od momentu swojego przyjazdu do Stanów Zjednoczonych w 1904 roku Maksymilian Faktorowicz nieustannie zmieniał znaczenie słowa Glamour. W intensywnie rozwijającym się przemyśle filmowym w ówczesnym czasie, stworzył innowacyjne produkty i techniki makijażu, które zapewniły mu Oscara i zwiększyły znaczenie sztuki charakteryzacji. Maksymilian, który był odpowiedzialny za kreowanie wizerunku gwiazd filmowych, uznał, że powinien podzielić się swoimi sekretami z kobietami w całym kraju. Uważał, że z poczuciem stylu człowiek się nie rodzi, ale musi stworzyć go samemu. Faktorowicz był pionierem w sztuce makijażu i wykreował zwrot ?make-up?, który przyjął z czasem cały świat. Połączył także w nowatorski sposób praktyczną wiedzę dotyczącą tworzenia makijażu ze swoją kreatywnością, tworząc innowacyjne techniki, takie jak teoria harmonii koloru czy kalibrator urody. Z ich użyciem analizował i podkreślał indywidualizm gwiazd, dostosowując makijaż do celów stworzenia charakterystycznych stylów dla ikon Hollywood.

Przy pomocy Maksymiliana Faktorowicza, Jean Harlow przeobraziła się w archetypowego blond kociaka, Marlena Dietrich w androgeniczną piękność, która w dalszym ciągu uznawana jest za ikonę stylu, natomiast klasyczny styl Avy Gardner wzbogacony został o nieodpartą zmysłowość, dzięki uwydatnieniu ust za pomocą ciemnoczerwonej pomadki. Wiara Faktorowicza w siłę makijażu i idea, że styl nie jest wrodzony, a możliwy do nabycia, nie zmarły wraz z nim w 1938 roku. Jego dziedzictwo kontynuowano przez lata, opierając się na jego założeniach dotyczących podkreślania indywidualnego piękna każdej kobiety. W dalszym ciągu wizja umożliwienia kobiecie kreowania własnego stylu jest głównym założeniem marki.

Maksymilian uważał, że niekoniecznie należy urodzić się pięknością, aby nią zostać. Jego determinacja do wydobycia piękna z każdej kobiety stała się przewodnimi wytycznymi marki. Kunszt i pomysłowość leżące w centrum zainteresowania marki przejawiają się także w pracy globalnej kreatorki makijażu marki Max Factor ? Pat McGrath. Pat, wraz z międzynarodowymi specjalistami, tworzy tutoriale, kreuje trendy, które mają odzwierciedlenie w kosmetykach marki. Przekonanie, że wszystkie kobiety mogą olśniewać wyglądem, jeśli posiadają odpowiednie produkty do makijażu i umiejętności, jest w dalszym ciągu kluczową zasadą, którą kieruje się firma w swoim rozwoju i działaniach. Niedawno marka Max Factor wprowadziła na rynek innowacyjną, dwukolorową pomadkę Colour Effect Lipstick, dzięki której każda kobieta ma możliwość kreowania własnego wyglądu ust poprzez łączenie i mieszanie kolorów.

Opierając się na zasadach kreatywności i innowacyjności, a także podkreślając, że styl glamour można stworzyć, marka Max Factor, od początku swojego istnienia, daje kobietom narzędzia, aby mogły inspirować się w tworzeniu własnego wizerunku.

Historia

Ankieta

Droga Wizażanko,
W celu sprawdzenia czy zakwalifikowałaś się do testu należy zalogować się do serwisu Wizaz.pl