Pokochaj swoje włosy z NIVEA LONG REPAIR

NIVEA LONG REPAIR
  • Czy wiesz, że aż 99% testerek odżywki NIVEA LONG REPAIR jest zadowolonych z jej działania?
  • 97% testerek twierdzi, że odżywka NIVEA LONG REPAIR wzmacnia włosy.
  • 99% testerek poleciłoby odżywkę NIVEA LONG REPAIR swojej przyjaciółce.
  • 9 na 10 testerek zamieniłoby swoją obecną odżywkę na NIVEA LONG REPAIR.

Konkurs Nivea: wygraj wspaniałe nagrody!

Chcesz zrelaksować się w luksusowym hotelu? A może wolisz wziąć udział w warsztatach pielęgnacyjnych? Albo skorzystać z pakietu SPA? Nie musisz wybierać: możesz mieć wszystko razem!
Weź udział w konkursie i wygraj!

Biorę udział


Ambasadorki NIVEA LONG REPAIR

agacior89

agacior89

Jakkolwiek trywialnie to nie zabrzmi, moda to dla mnie po prostu zabawa - w dosłownym znaczeniu tego słowa! Uwielbiam szyć, przerabiać, i kombinować tak, by niewielkim kosztem przerobić stare ubrania i stworzyć z nich coś zupełnie nowego i oryginalnego. Prawie każde kombinacje uwieczniam i umieszczam w formie instruktaży DIY na blogu z nadzieją, że zainspiruję także Was! Uwielbiam rockowo-romantyczny styl, secesję w stylu A.Muchy, bajkowe fotografie oraz testowanie nowych kosmetyków, co widać po moim KWC :)

agacior89.blogspot.com

cajmel

cajmel

Mój blog to moje miejsce w sieci. To tam mogę wyrazić swoje spojrzenie na modę, przedstawić moje pomysły na łączenie trendów. Dodaję tam zdjęcia moich stylizacji, jak i wiele fotografii, które w jakiś sposób mnie inspirują. Kolekcjonuję perełki z lumpeksów, cudeńka z zagranicznych sklepów internetowych, oraz łupy z sieciówek. Lubię niekonwencjonalne połączenia, jednak w moich zestawach zawsze można znaleźć nutkę kobiecości, czasami nawet dziewczęcości. Myślę, że założenie bloga, to jedna z najlepszych rzeczy, które do tej pory zrobiłam.

cajmel.blogspot.com

pinacoolada

pinacoolada

Moda to moja największa pasja, która ze zwykłego hobby, z czasem przerodziła się w uzależnienie. Na co dzień studiuję dziennikarstwo, a od ponad trzech lat prowadzę także bloga modowego. Blog daje mi przede wszystkim możliwość wyrażenia siebie, zaprezentowania własnych stylizacji i pomysłów. Mój styl ciągle się zmienia i ewoluuje. Na to w jaki sposób się ubieram decyduje głównie mój nastrój oraz inspiracja wszystkim co mnie wokół otacza. Jednak ubrania to nie wszystko, dla mnie liczy się całokształt. Nienaganny makijaż, odpowiednia fryzura i ubrania - to wszystko połączone ze sobą sprawia, że czuję się dobrze.

pinacoolada.blogspot.com

annaaaanna

annaaaanna

Anna - wiecznie zabiegana 22-letnia studentka medycyny oraz blogerka. Poza medycyną pasjonuje ją fotografia i muzyka. Uwielbia styl minimalistyczny i klasykę. Modę traktuje jako nieodzowny element codziennego życia. Stąd pomysł o założeniu bloga, który traktuje jako hobby. Szczęśliwie zakochana i spełniająca swoje marzenia.

annaaaanna.blogspot.com

honorataskarbek

honorataskarbek

Honey, 19-nastoletnia piosenkarka i jedna z najpopularniejszych polskich blogerek lifestylowych. Została okrzyknieta muzycznym debiutem roku 2011. Ma świetny kontakt ze swoimi czytelnikami, dla których na swoim blogu pisze o codziennym zyciu, modzie, urodzie czy problemach nastolatkI w wielkim swiecie.

www.honorata-skarbek.com

daisyline

daisyline

Moda, kino i podróże to jej pasja. Codziennie pozytywnie patrzy na świat. Prowadzi bloga o tematyce modowej. Ze swoimi czytelnikami dzieli się swoimi codziennymi stylizacjami.

daisyline.blogspot.com

lumpexoholiczka

lumpexoholiczka

LUMPEXOHOLICZKA to moje miejsce w sieci, gdzie dzielę się z Wami subiektywnym spojrzeniem na modę. Tutaj mieszam, zestawiam, miksuję. Wszystko z przymrużeniem oka. Wszystko z dystansem.

lumpexoholiczka.blogspot.com

atqabeauty

atqabeauty

Agata, zwana Atqą, niestrudzona poszukiwaczka trendów i nowości kosmetycznych. Lubi drinki z palemką, malować paznokcie i przeglądać stare gazety.

atqabeauty.com

szafamadziary

szafamadziary

Moda zawsze była dla mnie czymś istotnym. Na tyle abym kilka lat temu założyła blog, na którym przedstawiam swój własny styl.

szafamadziary.blogspot.com

zawysoko

zawysoko

Uzależniona od kosmetycznych nowinek, pastelowych kolorów, dobrego jedzenia, lakierów do paznokci, wszelkiego rodzaju gadżetów oraz designerskich ciekawostek i jej obnażający wszystkie te słabości blog.

za-wysoko.blogspot.com