Logo: Nivea

PRZYGOTUJ SIĘ NA WAKACJE

Wybierz NIVEA SUN - opalaj się bezpiecznie i przyjemnie!

PRZETESTUJ
NOWY NIVEA SUN!

Sprawdź innowację NIVEA SUN - wypróbuj pierwszy balsam, który chroni jednocześnie skórę i ubrania. Jego formuła zapewnia nawilżenie połączone z ochroną przed słońcem dla Ciebie i Twojej rodziny, a dodatkowo pomaga łatwiej usunąć z ubrań żółte plamy po filtrach UV.

Efekt? Bezpieczniejsze i przyjemniejsze opalanie dla wszystkich!

** Źródło: Euromonitor International Limited.; NIVEA - marka nr.1 na świecie w kategorii kosmetyków do opalania, obejmującej produkty ochronne, po opalaniu oraz samoopalacze; dane o sprzedaży detalicznej w ujęciu wartościowym, 2016 r.


PRZED PLAMAMI*

*OCHRONA UBRAŃ PRZED PLAMAMI: Innowacyjna formuła, która pomaga łatwiej usunšć plamy po użyciu filtrów UV - w porównaniu do poprzedniej formuły.


ZGŁOŚ SIĘ DO TESTOWANIA

1/7

Tęsknisz już za słońcem?
Zanim spakujesz się na wakacje,
sprawdź fakty i mity dotyczące opalania
i zgłoś się do przetestowania nowego NIVEA SUN.

Przygotuj się do lata!

1. Stosując krem z filtrem i tak się opalisz.

2. Krem do opalania nie traci ważności.

3. Słońce ma dużo plusów dla organizmu

4. Plamy na ubraniach po kosmetykach do opalania trudno się spierają.

5. Odpowiedz na pytanie:
Jak spędzisz swoje najlepsze wakacje pod słońcem?

Podaj swoje dane.

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa. Dane wykorzystywane będą w celu zapewnienia użytkownikom funkcjonalności udostępnianych przez portal, a także w celach statystycznych oraz w przypadku wyrażenia odrębnej zgody, w celach przesyłania informacji handlowych. Każdy użytkownik ma zapewnione prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne.

Wizaz.pl