Restylane skinboosters - Nawilżenie dla skóry

Młodość i piękno niezmiennie kojarzy nam się z gładką, przyjemną w dotyku, nawilżoną, napiętą i sprężystą skórą. Niestety to właśnie na skórze najwcześniej widoczne są oznaki starzenia. Kobiety od wieków starają się zapobiegać zmarszczkom i utracie jędrności skóry. Medycyna estetyczna przynosi rozwiązanie problemu starzenia się skóry. Najbardziej nowoczesnym sposobem rewitalizacji skóry jest Restylane skinboosters.

Na czym polegają zabiegi Restylane skinboosters?

Restylane skinboosters to innowacyjne zabiegi dedykowane rewitalizacji skóry. Produkty z linii Restylane skinboosters to wypełniacze kwasu hialuronowego, które utrzymują właściwy poziom nawodnienia skóry, dzięki czemu jest ona elastyczna i napięta, wygląda świeżo i jest pełna naturalnej witalności.
Zabiegi Restylane skinboosters to skuteczna alternatywa dla zabiegów mezoterapii niestabilizowanym kwasem hialuronowym. Z uwagi na powolny rozpad wiązań stabilizujących kwas hialuronowy, podanie preparatów Restylane skinboosters zapewnia długo utrzymujące się efekty. Zabieg polega na wstrzykiwaniu preparatu podskórnie bardzo cienką igłą lub kaniulą i wykonywany jest w znieczuleniu kremem. Bezpośrednio potem można powrócić do zwykłych obowiązków - sporadycznie zdarzają się siniaczki związane z techniką podania preparatu, które ustępują samoistnie. W okresie po zabiegu Restylane skinboosters zalecane jest spożywanie większej ilości płynów - stwarza to optymalne warunki dla rewitalizacji skóry.

Jak długo trwa zabieg Restylane skinboosters?

Zabieg Restylane skinboosters odbywa się bez bólu i trwa około 15-20 minut.

Jak wygląda protokół zabiegów Restylane skinboosters?

Do osiągnięcia optymalnego, długotrwałego efektu zaleca się stosowanie Restylane skinboosters w serii co najmniej 3 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych. Aby uzyskać trwały efekt, cykl zabiegów należy powtarzać co 4-6 miesięcy.
Zgodnie z ostatnimi zaleceniami firmy, powtarza się pojedynczy zabieg co pół roku.

Co dają zabiegi Restylane skinboosters?

Zabiegi Restylane skinboosters nawilżają skórę i odbudowują jej strukturę. Dodatkowo, przywracają jędrność i elastyczność, sprawiając, że drobne zmarszczki znikają, a skóra staje się gładka, jaśniejsza i pełna blasku.

Następna strona