La Roche-Posay, Effaclar H (Kojący krem nawilżający)

La Roche-Posay, Effaclar H (Kojący krem nawilżający)

Średnia ocena użytkowników: 3,8 /5

Zobacz oferty

makeup.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 3.49/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

  • Poziom obsługi klienta

  • Jakość zapakowania przesyłki

  • Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA
Pojemność 40 ml
Cena 64,99 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Effaclar H nawilża skórę tłustą uwrażliwioną w wyniku silnie wysuszającej kuracji. Dostarcza skórze brakujących lipidów, niezbędnych do odbudowy ochronnego płaszcza hydrolipidowego. Zawiera Ceramid 5 (zgłoszenie patentowe), który wzmacnia funkcje ochronne skóry. Przywraca skórze komfort i elastyczność. Redukuje łuszczenie się skóry. Formuła bogata w wodę termalną z La Roche-Posay oraz Bisabolol, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Nie zatyka porów. Testowany pod kontrolą dermatologiczną.

Cechy produktu

Opakowanie
w tubce
Struktura
bogate
Konsystencja
krem
Filtry
SPF 15 – 30
Pojemność
50 – 100ml
Cera
mieszana, tłusta
Formuła
bezzapachowa, hipoalergiczna
Rodzaj
uniwersalne
Właściwości
ochronne, na przebarwienia, na zaczerwienienia, zimowa ochrona
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 131

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,8 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Nie przesusza skóry. Zapobiega powstawaniu niedoskonałości

Krem dobrze rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Ma lekką formułę. Jest bezzapachowy, komfortowy w stosowaniu. Po dwóch miesiącach widzę redukcję niedoskonałości i brak przesuszonej skóry, co wcześniej. spotykalo mnie przy stosowaniu kuracji przeciwtrądzikowych. Skóra ma wyrównany koloryt. Jeśli chodzi o moją skórę to jest problematyczna, wrażliwa. Walczę z trądzikiem, który pojawia się niemal wszędzie - nie tylko na twarzy, ale też na ramionach, plecach, dekolcie i szyi. Krem skutecznie walczy z niedoskonałościami.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Nawilża dlugotrwale

Krem ten stosowałam na mocno przesuszonej miejscową kuracją przeciwtrądzikową skórze. Dobrze się rozprowadza. Szybko się wchłania. Krem koi skórę, łagodzi zaczerwienienia, nawilża. Skóra jest miękka, przyjemna w dotyku. Nie powstają zmiany zapalne, a zaskórników nie przybywa. Krem ten sprawdza się u mnie pod makijaż. Jest lekki, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Polecam

Wg mnie jeden z lepszych kremów nawilżających i łagodzących dla skory podczas leczenia trądziku. Skóra podrażniona dobrze go akceptuje, natychmiast przynosi uczycie ukojenia i nawilżenia, przy tym nie pogarsza stanu skory trądzikowej. Ładnie pachnie. Bardzo wydajny

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: W aptece

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 3

Za tę cenę wymagam więcej

Do zakupu tego produktu zachęciła mnie kampania reklamowa marki La Roche Posay, ponieważ pokazuje osoby z problematyczną cerą, a nie ludzi z idealną cerą zrobioną w popularnym programie graficznym. Cieszę się, że w tym kierunku poszedł producent, łapie ode mnie w tej kwestii dużego plusa. Niestety recenzja dotyczy kosmetyku, a nie kampanii reklamowej, a tu już jest gorzej. Krem zakupiłam w aptece Ziko. Cena jak za 40 ml jest wysoka, bo ok. 65 zł. Moim zdaniem to zbyt dużo, ale postanowiłam dać mu szansę. Przed zakupem nie czytałam recenzji, więc nie wyrobiłam sobie wcześniej zdania na temat recenzowanego produktu.

Moja cera jest tłusta z dużą skłonnością do powstawania niedoskonałości. Niestety jest ona bardzo wrażliwa na złą dietę i nieodpowiednie kosmetyki. Jestem ostrożna w zakupach, bo borykam się z gorszą kondycją cerą po testowaniu kremów popularnej drogeryjnej marki. Teraz dość ciężko doprowadzić mi ją do odpowiedniego stanu. W ukojeniu i nawilżeniu mojej skóry miał pomóc tenże krem.

Ogólnie po posmarowaniu nie zauważyłam, aby produkt koił. Raczej zmiany, które były już czerwone stawały się dodatkowo zaognione, ale produkt nie podrażniał skóry. Dodatkowo krem wydawał się lekki, ale po zaaplikowaniu na buzi była dziwna świecąca się warstwa. Tyle dobrego, że rano twarz była nawilżona, ale zdarzało się, że pojawiała się nowa drobna zmiana na skórze. Nie używałam tego kremu codziennie, ok. 3 razy w tygodniu na zmianę z innym, ale gdy pod koniec zużycia zaczęłam stosować go codziennie to nie był on zbyt przyjazny dla mojej cery, bo zapychał. Zawsze nakładałam go na noc, ponieważ na dzień kompletnie się nie nadawał, gdyż wyświecał. Formuła kremu jest bezzapachowa i to duży plus. Ponadto miał pomagać w walce z trądzikiem, ale u mnie tak się nie stało. Wręcz stosowany codziennie był jedną z jego przyczyn ze względu na obciążającą skórę powłokę, która pozostawała zaraz po zastosowaniu.

Opakowanie jest ogólnie w formie wygodnej tubki, ale minusem jest mała pojemność. Jednakże w tej cenie to i 50 ml byłoby mało. Podsumowując nie skuszę się na kolejny zakup tego kremu. Najbardziej zawiódł mnie brak właściwości kojących oraz cena nieadekwatna do jakości. Zapewne w niedalekiej przyszłości wypróbuję inne produkty marki La Roche Posay, ale do tego konkretnego kremu już na pewno nie wrócę.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: W aptece

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Delikatny, nic nie piecze

Był to mój pierwszy krem po kuracji Izotekiem i byłam bardzo zadowolona. Po kuracji moja skóra była tak wrażliwa, że piekła mnie dosłownie po każdym kremie, a nie chciałam już używać tych tłustych specyfików od dermatologa, bo bałam się, że bez Izoteku mnie zapchają. W końcu zdecydowałam się na zakup tego produktu i to była najlepsza decyzja. Naprawdę koił, skóra mnie nie piekła, nie podrażnił i nie uczulił, a ja nie bałam się, że coś mnie zapcha. Nie dawał wrażenia chłodu czy jakiejś takiej ulgi, po prostu moja wrażliwa cera dobrze się z nim czuła i była nawilżona. Nie zapychał porów, co u mnie jest bardzo ważne, bo przy nieodpowiednich kosmetykach mam do tego ogromną tendencję w ekspresowym tempie. Zużyłam kilka opakowań. Krem fajnie się wchłaniał, ale nie ściągał mi cery, nie był też tłusty. Jest wydajny, a zapach ma typowy dla całego Effaclar. Polecam!

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria internetowa

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 1
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 5

Sprawdzony wybór dla tłustej cery

Krem stosowałam wiele razy, sprawdzał się za każdym razem. Ma kojące działanie, pozytywnie wpływał na moją tłustą cerę. Po oczyszczaniu twarzy (maski, peelingi) zawsze działał kojąco. Uwielbiam go, to mój sprawdzony wybór.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: W aptece

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Najlepszy wybór podczas kuracji izotretynoiną

Krem poleciła mi moja dermatolog, gdy zaczynałam kurację izotekiem. Effaclar H stosowałam rano i wieczorem, i muszę przyznać że nie zauważyłam aż tak silnego przesuszenia twarzy, przed którym przestrzegają osoby stosujące izotretynoinę.

Krem ma delikatny zapach, bardzo przyjemnie się go rozprowadza i szybko wchłania. Niestety dosyć szybko się kończy, ale mogło to być spowodowane też tym, że moja siostra go notorycznie podkrada. Co do ceny to polecam kupować go w aptekach internetowych, albo w promocjach np w Superpharm, bo kilka razy udało mi się go kupić w cenie o. 43zł, niestety czasami zapominałam zapytać o cenę i kupiłam go też za 72zł.

W każdym razie, polecam go każdemu kto zaczyna terapię izotretynoiną, i w internecie i znajomym. Niedawno namówiłam do zakupu moją przyjaciółkę, bo przeraziło mnie kiedy zobaczyłam po prostu rany na jej twarzy, bo choć nawilżała twarz, to kosmetykiem drogeryjnym... Dlatego uważam że w kuracji tak wysuszającymi lekami naprawdę nie można oszczędzać na nawilżeniu, tylko należy kupić "porządny" dermokosmetyk. Ja używałam Effaclar H, mimo że już nie stosuję izotretynoiny to czasami do niego wracam, gdy potrzebuję sprawdzonego kosmetyku nawilżającego, który na pewno nie podrażni mojej skóry, ani nie spowoduje powstawania niedoskonałości.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: W aptece

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 5

Krem nawilżający

Mam wysuszoną cerę po stosowaniu kuracji przeciwtrądzikowej a ten krem sobie z tym doskonale poradził. Nie natłuszcza, ale nawilża, skóra nie jest "ściągnięta" przez wiele godzin. Minusem jest wysoka cena ale warto czekać na promocję.

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria Hebe

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Bardzo dobry

Używałam kremu La Roche-Posay effaclar H jako kremu na noc. Potrzebowałam na noc kosmetyku który ukoi moja cerę, traktowana w dzień kosmetykami do cery trądzikowej i jej nie zapcha.
Sprawdzil się bardzo dobrze

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: 2 tygodnie

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 1
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Zapach: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 4

U mnie się nie sprawdził

Mam skórę tłustą i dość wrażliwą, moje czoło i nos bardzo się świecą, skóra jest porowata z tendencją do powstawania zaskórników. W tym momencie jestem na etapie poszukiwania odpowiedniej dla mnie pielęgnacji i zaczęłam od kosmetyków La Roche Posay, niestety dla mnie ten krem to niewypał. Nie nawilża, pozostawia moją skórę suchą i ściągniętą cały dzień, musiałam ponawiać aplikację co kilka godzin, bo uczucie było nie do zniesienia. Moje czoło świeciło się tak mocno, że na pewno było je widać z galaktyki. Niestety nie mogę polecić nikomu.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: W aptece

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 5

Mega nawilżenie

Jestem zakochana w Tym kremie. Mega nawilżenie NIE IDZIE w parze z TŁUSTYM filmem na twarzy. Stosuje bardzo często. Idealnie sprawdza się w zimę na mrozy. Skóra Po nim świetnie sobie radzi z zewnętrznymi czynnikami typu mróz i wiatr.
W lato po kąpielach słonecznych, w moim przypadku świetnie sprawdził się po przecholowaniu ze słońcem, przy poparzeniu czoła i nosa- po nałożeniu kremu, nie odczuwalam dyskomfortu i żadnego pieczenia. Czułam mega ulgę, że jest on juz na twarzy i robi swoje.
Świetnie spełnia swoją rolę po peelingach i maseczkach. Zdarza się, że nieraz za mocno peelingujemy twarz i ja podrazniamy. U mnie jak zwykle sprawdz się w takim przypadku effaclar H.
Kolejny plus, idealny krem pod podklad. Super nawilży, trzyma fajnie makijaz i nie uwydatnia suchych skórek.

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: W aptece

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 4

Kojący

Używałam kremu przy mocno wysuszającym leczeniu trądziku. Rzeczywiście po jego zastosowaniu skóra zostawała nawilżona i czuć było "ukojenie". Ma on przyjemną rzadką konsystencję i nie trzeba go dużo wylewać żeby pokryć całą twarz.

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    771
    pochwał

    10,00

  2. 2

    2
    produktów

    3
    recenzji

    759
    pochwał

    9,54

  3. 3

    0
    produktów

    3
    recenzji

    628
    pochwał

    9,11

Zobacz cały ranking