Miss Sporty, So Clear, Anti - Bacterial Coverstick (Korektor antybakteryjny (nowa wersja))

Miss Sporty, So Clear, Anti - Bacterial Coverstick (Korektor antybakteryjny (nowa wersja))

Średnia ocena użytkowników: 3,3 /5

Pojemność 4,5 ml
Cena 7,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Antybakteryjny korektor, który skutecznie maskuje i wygładza niedoskonałości cery oraz utrzymuje naturalną równowagę skóry. Przeznaczony do cery trądzikowej, dostępny w dwóch odcieniach: ciemniejszym i jaśniejszym.

Cechy produktu

Opakowanie
w sztyfcie
Właściwości
antybakteryjne
Rodzaj
do twarzy
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 345

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,3 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Więcej ocen Schowaj

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Trwałość: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 4

Miłe zaskoczenie

Korektor świetnie się u mnie sprawdza, zwłaszcza jak mam mało czasu i chcę na szybkiego zakryć niedoskonałości. Produkt jest w bardzo poręcznym sztyfcie i świetnie się rozprowadza na twarzy. Nie miałam żadnego problemu z nałożeniem go na twarz. Jedynie czasami zostawiał smugi na skórze, ale wystarczyło wtedy tylko lepiej go wklepać i problem rozwiązywał się. Krycie jest takie średnie, niedoskonałości są mniej widoczne, ale nie są niewidoczne. Korektor w miarę długo utrzymuje się na twarzy i nie potrzebował u mnie częstych poprawek. Nie podkreślił u mnie ani zmarszczek ani suchych skórek. Oczywiście nie zamaskował ich, ale grunt, że nie uwydatnił tych mankamentów. Mógłby być bardziej wydajny.

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 2
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Trwałość: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 3

Nie sprawdził się.

Kupiłam w Rossmanie za grosze. Korektor w formie sztyftu, szata graficzna jest prosta i czytelna. Sztyft z łatwością idzie wykręcić i aplikować. Niestety dostępne są tylko dwa odcienie i niestety mocno odznaczają się na jasnej cerze, oksydują mają dość intensywny pomarańczowy odcień. Podkreślają suche skórki i ciężko się rozsmarowuje, najczęściej rozprowadzamy palcem wtedy szybciej się wchłania. Efekt krycia jest słaby, szybko się wyciera i należy ponownie aplikować. Potrafi zbyt mocno przesuszyć skórę. Wydajność średnia, zapach charakterystyczny dla produktów aptecznych. Wykończłam i więcej nie kupię.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Trwałość: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Bardzo polecam

wielki plus za kremową konsystencje, ponieważ miałam już jeden korektor w miss sporty który był beznadziejny! Ten był miłą niespodzianką :)
+bardzo dobrze kryje
+kremowa konsystencja
+nie wysusza (przynajmniej w moim przypadku)
+stosuje go również do ukrycia sińców pod oczami
+ wydajny

wad chyba nie ma, przynajmniej ja ich nie odczuwam :)

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Trwałość: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 4

Niezbyt udany korektor

Korektor ma wygodne opakowanie w sticku i chyba na tym kończą się jego plusy...
Skusiłam się na niego na promocji, i nawet w tej sytuacji żałuję wydanych na niego pieniędzy. Korektor nie jest plastyczny, bardzo ciężko się z nim pracuje- gdyby był miększy i mniej "tępy" w odczuciu na pewno lepiej by się go nakładało. Osobiście nie udało mi się rozprowadzić go gąbeczką, zawsze do wklepywania go musiałam używać palca. Podkreśla wszystkie suche skórki, które jednak przy trądziku są dość częste. Jak dla mnie na nie.

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: tydzień

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Trwałość: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 5

Tragedia

Nigdy dotąd nie miałam tak koszmarnego kosmetyku. Trzy razy nie. Gama kolorystyczna tych korektorów beznadziejna, odcienie wpadają w pomarańcze. Podresla wszystkie suche skórki. Brzydko wygląda na skórze. Nie polecam

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 1
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Trwałość: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 1

oj nie

Miss sporty korektor antybakteryjny to on jest wysusza trądzik ale i skórę nim posmarowana pojawiają się suche skórki ma bardzo słabe krycie i kiepsko się go rozprowadza jest w sztyfcie i nie współgra z żadnym innym kosmetykiem a sam wygląda sztucznie cena adekwatna do jakości z trwałością też kiepsko do kupienia w rossman za 7 złotych nie polecam

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Trwałość: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Lubię go za działanie antybakteryjne - wysusza niedoskonałości i całkiem dobrze matuje

Korektor Miss Sporty stosuje od kilku lat. Kupiłam go kiedyś jak miałam kłopot z trądzikiem i tak mi się spodobał ze zostal ze mną i nadal jest moim pomocnikiem.
Korektor zamknięty w plastikowym opakowaniu takim jak szminka. Design obecnie biały z miętowym napisem. Gama koloru uboga tylko dwa odcienie , ja używam 001 i dla mojej cery jest idealny.
Korektor stosuje tak naprawdę codziennie. Świetnie maskuje moje niedoskonałości , wysusza je i pomaga w ich likwidacji. Poziom krycia nie jest spektakularny ale mi naprawdę wystarcza. Najbardzej cenie go za ochronę antybakteryjna , bo wiem ze korektor fajnie zamaskowal mi niedoskonałość i jeszcze pomaga w jej likwidacji. Jest bardzo wydany , starcza mi na jakieś 4-5 miesięcy.

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Trwałość: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 3

Wysuszacz

Korektor ma przyjemną szatę graficzną i poręczne opakowanie niczym szminka. Dobrze się go wykręca i odpowiednio dobiera ilość produktu. Mam ten ciemniejszy kolor 02 i zdecydowanie jest zbyt ciemny i nienaturalny. Oksyduje i wpada w mocne tony pomarańczowego. Jeśli chodzi o maskowanie niedoskonałości to też średnio sobie z tym radzi, bo trzeba nałożyć dość sporo korektora przez co później się odznacza więc wyglądamy jakbyśmy miały jakieś plamki na twarzy .Jest nie trwały i ciężko współgra z jakimkolwiek podkładem. Jak dla mnie jedyny plus to to, że możemy nim wysuszyć niechciane pryszcze, bo to akurat mu wychodzi najlepiej ,ale chyba tylko to... Za normalną cenę kompletnie się nie opłaca

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Trwałość: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 3

Fajny

Korektor fajnie kryje w miarę dobrze, ładnie pachnie, jakość specjalnie nie zapycha, ale naprawdę szybko się kończy, super zabezpiecza
Opakowanie fajne - wykręcane dzięki czemu można dozować ilość i ciężko jest wykręcić za dużo ;)

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Trwałość: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Dobry

Bardzo tani korektor. W moim przypadku nie mam aż tak problematycznej cery wiec dla mnie jest wystarczający. Dodatkowo używam go do zmatowienia powiem przed nałożeniem eyelinera do czego jest idealny.

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: 2 tygodnie

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 2
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Trwałość: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 2

Nie polecam

Najgorszy korektor jaki miałam. Po zaledwie dwóch zastosowaniach moja cera się diametralnie pogorszyła. Korektor na twarzy wyglądał sztucznie, nie współgrał z innymi kosmetykami. Źle się go rozprowadza.

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Trwałość: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 3

Długo był pomocny

Korektora używałam, gdy nie rozumiałam składów kosmetycznych i ogólnie było mi w życiu wszystko jedno :) Zużyłam kilka opakowań - był dla mnie idealny, delikatnie zakrywał pozapalne plamki, idealnie komponował się ze skórą, był wygodny w użyciu. Jeśli chodzi o deklarację producenta, że korektor "skutecznie wygładza niedoskonałości cery oraz utrzymuje naturalną równowagę skóry" to niestety ale nie. Nic nie wygładza i żadnej równowagi nie utrzymuje.

Dziś stosuję kosmetyki o naturalnych składach i makijaż mineralny ( w tym korektor) ale mam jeszcze w kosmetyczce ostatnie opakowanie tego kosmetyku i przyznaję, że gdy NA SZYBKO coś chcę zakryć na nałożonym już podkładzie to używam właśnie jego.

Właściwie to nigdy mnie nie zawiódł albo mam słabe światło w łazience ;)

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    772
    pochwał

    10,00

  2. 2

    2
    produktów

    3
    recenzji

    762
    pochwał

    9,56

  3. 3

    0
    produktów

    3
    recenzji

    629
    pochwał

    9,11

Zobacz cały ranking