Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Anjaaali

Notka

Oceń ten wpis

Zaczynamy od nowa!

Anjaaali napisał(a) 2016-05-25 12:49

Po raz N-ty moje życie pokomplikowało się, zaczęłam znów się objadać, stresować bez powodu, tworząc sama sobie problemy. Owszem wiele spraw jest niezależnych ode mnie, kłótnie z rodzicami przykładowo niestety ale wychodzą od nich i ich błahych powodów do kłócenia się z najbliższymi. Ale to już zamknęłam za sobą. Było ciężko, dwa dni dosłownie i praktycznie przepłakałam bo czuję się jakbym straciła rodziców.
Problem drugi który mnie męczy ogromnie to fakt że nie mogę zajść w ciąże, jedna przyjaciółka już chodzi z brzuszkiem i sąsiadka dzisiaj mi pochwaliła się że jest przy nadziei a ja nadal nie. Wiem wiem niczego się nie pospieszy ale nie rozumiem dlaczego jestem taka felerna, lekarz dał nam 3 miesiące na próbowanie i później pomyśli o jakiś wspomagaczach jeśli się nie uda. Teraz spóźniał mi się okres cztery dni i już myślałam że się udało, ale niestety nie. Trochę się załamałam :/ Muszę skupić się na sobie i na zadbaniu o swoje zdrowie. Muszę nad sobą popracować i to konkretnie.
Z dobrych wieści rozwijam się w szyciu maskotek, poduszek zaraz dodam kilka zdjęć nowości.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  13059367_838361836299363_694542408_n.jpg
Wyświetleń: 29
Rozmiar:  50,5 KB  
Wyświetlenia 1198 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.