Uwaga!!! Agencja pracy itc grupa oszuści!!! - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Blogi > kamisia2405

Notka

Ocena: 1 głosów, 5,00 średnia.

Uwaga!!! Agencja pracy itc grupa oszuści!!!

kamisia2405 napisał(a) 2012-02-01 14:30
Updated 2012-02-01 at 14:32 by kamisia2405 (nieskwalifikowany)

Uwaga!!!
Czy miał ktoś z Was do czynienia z Agencją Pracy ITC Grupa Kraków. Ja miałam i proszę się zastanowić zanim rozpoczniecie współpracę. Firma ma problem z wypłatą wynagrodzenia, nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile, a kasy ciągle brak na koncie, potrafią zalegać ponad miesiąc!!!!!
Właśnie jestem w trakcie wysyłania do nich nakazu pod groźbą sądową, być może odzyskam pieniądze. Czekam na Wasze historie.
napisany w Polityczny, Osobisty
Wyświetlenia 6188 Komentarze 2 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 2

Komentarze

1. Old Comment
    Pracowałam jako nastolatka przez kilka agencji pracy, ale wszystkie były uczciwe i wypłacalne. Też Twojej nie było wśród nich. Z doświadczenia mogę polecić te które mają sieć w całym kraju a nie tylko w jednym mieście...wydają się pewniejsze.
    sol4ever napisał(a) 2012-02-02 15:08 sol4ever jest offline
  2. Old Comment
    Szukaj bezpośrednio, bo akurat teraz opcji pracy jest mnóstwo, popatrz - http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠pl/praca/krakow;l A już w miastach rozwijających się, to bardziej firmy muszą zabiegać o pracowników, niż pracownicy o pracę.
    kentas napisał(a) 2017-03-20 12:21 kentas jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.