Wizaz.pl - Komentarze

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

1. Old Comment

Nowe Danonki

A więc napisałam dzisiaj krótką opinię na temat nowej odsłony, o tutaj: https://painted-camomiles.blogspot.c...j-odsonie.html Zapraszam Was do zapoznania się z nią.

Ogólnie powiem, że jak dla mnie a raczej moich dzieci owocowe twarożki Danone są rewelacyjne.
    Jest bardzo duży wybór jeśli chodzi o warianty smakowe także każdy znajdzie coś dla siebie.

Ponadto ważna sprawa Danonki nie zawierają w sobie syropu glukozowo fruktozowego, barwników, sztucznych aromatów ani konserwantów. Dlatego szczerze polecam je jako drugie śniadanie czy deserek dla dzieci.

To zbilansowana przekąska zawierająca witaminę D oraz wapń tak potrzebne dla zdrowych kości przy wzroście naszych pociech. Moje dzieci i ja mówimy TAK dla nowych Danonków. Bedą one stałym gościem w lodówce.

A jak Wasze dzieci? Czy one też są na TAK?
    effa napisał(a) 2017-05-16 12:21 effa jest offline
  2. Old Comment

Nowe Danonki

Dokładnie moje dzieciaki również są zachwycone. Musze jeszcze spróbować je zamrozić i podać w formie lodów ale póki co znikają z lodówki że nie mam kiedy tego zrobić

Za niedługo napiszę moją opinię na temat nowych danonków. Ale moje dzieciaki na pewno mówią TAK
    effa napisał(a) 2017-05-15 13:13 effa jest offline
  3. Old Comment

Nowe Danonki

są świetne moje dzieci je uwielbiają , a do tego zdrowe..
    barbarela30 napisał(a) 2017-05-12 12:55 barbarela30 jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.