Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Naturalny antyperspirant – Ałun

smelllikeme napisał(a) 2016-06-21 18:56 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Ałun to naturalny kryształ, który jest alternatywą pospolitych antyperspirantów. Posiada także inne właściwości, jakich zwykły antyperspirant mógłby mu pozazdrościć. Zapraszam do lektury!

Kto dziś wychodzi bez używania antyperspirantu z domu? Jeśli jest osobą
...
smelllikeme
Wyświetlenia 10796 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Naturalne kremy do cery suchej – które są najlepsze?

ekoplawiaka napisał(a) 2014-12-03 10:45 (Kosmetyki ekologiczne)

Z cerą suchą oraz obficie przesuszoną zmaga się wiele z nas. Niestety, posiadaczki tego typu skóry będą się szybciej starzeć, ponieważ to właśnie niedostateczne nawilżenie, odpowiedzialne jest za powstawanie zmarszczek i utratę jędrności. Sucha skóra ma tendencję do łuszczenia, pękania i rogowacenia. Wszystko to oczywiście odbywa się wraz z uczuciem dyskomfortu, często...
Raczkowanie
napisany w Kosmetyki
Wyświetlenia 14783 Komentarze 1 ekoplawiaka jest offline
Stary

Cała prawda o kosmetykach kolagenowych

AgaCywin napisał(a) 2012-12-16 17:38

Trafiłam ostatnio na dość ciekawego pdfa zawierającego specjalny raport dotyczący kolagenu stosowanego w kosmetykach odmładzających. Dowiedziałam się z niego, że kolagen naturalny nie jest wcale niczym nadzwyczajnym, bo występują w ciele ludzkim i jest w nim cały czas produkowany. Nie wiem na ile można wierzyć takim raportom, ale wydaje mi się, że przedstawione w nim informacje mają sens i rozjaśniają wiele wątpliwości dotyczących odmładzających kosmetyków kolagenowych.
Raport pobrałam i udostępniam...
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf kolagen-raport.pdf (344,3 KB, 1403 załadowań)
Przyczajenie
Wyświetlenia 9533 Komentarze 0 AgaCywin jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.