Forum Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Naturalny antyperspirant – Ałun

smelllikeme napisał(a) 2016-06-21 19:56 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Ałun to naturalny kryształ, który jest alternatywą pospolitych antyperspirantów. Posiada także inne właściwości, jakich zwykły antyperspirant mógłby mu pozazdrościć. Zapraszam do lektury!

Kto dziś wychodzi bez używania antyperspirantu z domu? Jeśli jest osobą
...
smelllikeme
Wyświetlenia 251 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Naturalne kremy do cery suchej – które są najlepsze?

ekoplawiaka napisał(a) 2014-12-03 11:45 (Kosmetyki ekologiczne)

Z cerą suchą oraz obficie przesuszoną zmaga się wiele z nas. Niestety, posiadaczki tego typu skóry będą się szybciej starzeć, ponieważ to właśnie niedostateczne nawilżenie, odpowiedzialne jest za powstawanie zmarszczek i utratę jędrności. Sucha skóra ma tendencję do łuszczenia, pękania i rogowacenia. Wszystko to oczywiście odbywa się wraz z uczuciem dyskomfortu, często...
Raczkowanie
napisany w Kosmetyki
Wyświetlenia 1352 Komentarze 1 ekoplawiaka jest offline
Stary

Cała prawda o kosmetykach kolagenowych

AgaCywin napisał(a) 2012-12-16 18:38

Trafiłam ostatnio na dość ciekawego pdfa zawierającego specjalny raport dotyczący kolagenu stosowanego w kosmetykach odmładzających. Dowiedziałam się z niego, że kolagen naturalny nie jest wcale niczym nadzwyczajnym, bo występują w ciele ludzkim i jest w nim cały czas produkowany. Nie wiem na ile można wierzyć takim raportom, ale wydaje mi się, że przedstawione w nim informacje mają sens i rozjaśniają wiele wątpliwości dotyczących odmładzających kosmetyków kolagenowych.
Raport pobrałam i udostępniam...
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf kolagen-raport.pdf (344,3 KB, 1403 załadowań)
Przyczajenie
Wyświetlenia 1148 Komentarze 0 AgaCywin jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.