Forum Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Jak podkręcić przemianę materii i osiągnąć wymarzoną figurę w trzech prostych krokach

AniaMorozinska napisał(a) 2016-09-19 21:12
Updated 2016-09-19 at 21:15 by AniaMorozinska

Jak podkręcić przemianę materii i osiągnąć wymarzoną figurę w trzech prostych krokach?
Każda z nas marzy o szczupłej sylwetce i apetycznym ciele. Chcąc pozbyć się raz na zawsze zbędnych kilogramów i oponki wokół brzucha przechodzimy na rygorystyczne diety i katujemy się ćwiczeniami. Często, jednak efekty naszych wysiłków nie są zadowalające. Dlaczego tak się dzieje? Twoja przyjaciółka stosuje tą samą dietę co Ty, razem chodzicie na siłownie, ona chudnie, a Twoja waga stoi w miejscu? Przyczyną...
AnnaMorozińska
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 594 Komentarze 0 AniaMorozinska jest offline
Stary

Dieta Dukana - czy jest dobra dla każdego?

AgaPrzerwa napisał(a) 2016-03-28 10:33 (Kobieta idealna)

Dieta Dukana to sposób odchudzania adresowany przede wszystkim do osób zdyscyplinowanych, które są gotowe rygorystycznie przestrzegać jej założeń. W pierwszej fazie ataku spożywamy tylko białka. Jest to dość duży szok dla organizmu, bo nagle możemy jeść jedynie chude mięso, ryby, jajka i nabiał. Utrata wagi jest jednak bardzo szybka. Ważną zaletą tej diety jest fakt, że nie ma konieczności ograniczania ilości spożywanych pokarmów, nie chodzimy, więc nieustannie głodni.
W drugim ☠etapie...
Raczkowanie
Wyświetlenia 447 Komentarze 0 AgaPrzerwa jest offline
Stary

Jak to jest z tą zieloną kawą i czy warto się z nią odchudzać?

ladyinside napisał(a) 2015-11-04 18:39 (Zdrowe odżywianie i kosmetyki według Karoliny)

Hej moje drogie. Od mojego pierwszego wpisu minęło już trochę czasu, więc postanowiłam znaleźć chwilę czasu i napisać wam coś ciekawego w tematyce zdrowego odżywiania

Ostatnio dużo czytałam w sieci o naturalnych metodach odchudzania i w moje ręce wpadła zielona kawa. Chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami po miesiącu stosowania.
Jej właściwości zawdzięcza wysokiej ilości kwasu chlorogenowego w niej zawartego. Jest to silny antyoksydant, który ogranicza wchłanianie...
Przyczajenie
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 855 Komentarze 0 ladyinside jest offline
Stary
Ocena: 1 głosów, 1,00 średnia.

Dlaczego ??

Jaga1888 napisał(a) 2015-05-18 10:06

http://jagatoja.blogspot.com/2014/06/dlaczego.html

Przyczajenie
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 1045 Komentarze 0 Jaga1888 jest offline
Stary

Od dzisiaj zaczynam ochudzanie! :)

olka1155 napisał(a) 2013-04-15 15:10

Cześć. Jestem Ola waże około 56 kilo przy wzroście 160. Nie wyglądam może jakoś tragicznie,ale od jakiegoś czasu mam wrażenie,że moja twarz zrobiła sie jakaś okrąglejsza..I do tego uda..Są straszne,od zawsze ich nie lubię. Już pare razy zaczynałam i równie szybko kończyłam odchudzanie..Ale dzisiaj powiedziałam sobie-koniec z tym. Trzeba to zrobić raz a dobrze! Więc tak..Chciałabym pisać tutaj o tym co mi się wydarzyło,o tym co jadłam,ile ćwiczyłam i co robię,aby dojść do upragnionego wyglądu..Mam...
Przyczajenie
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 1970 Komentarze 4 olka1155 jest offline
Stary

Stewia, moja ulubiona roślinka

tryckak napisał(a) 2013-04-13 22:52
Updated 2013-04-13 at 22:55 by tryckak

Od pierwszej chwili polubiłam słodką stewię - roślinę rodem z regionu pomiędzy Paragwajem a Brazylią od razu polubiłam ją. Mam ku temu powody. Nie każdy wie, że pomimo ogromnych właściwości słodzących spożycie proszku z tej rośliny nie powoduje cukrzycy.

Mogą ją zatem używać nie tylko zdrowi ludzie, ale też i chorzy. Nie zawiera kalorii. To jest wspaniała wiadomość dla wszystkich osób na diecie. Możesz jeść ile chcesz, ale nie tyjesz. Spożycie proszku ze zmielonych liści stewii nie...
Przyczajenie
napisany w Rodzinny
Wyświetlenia 1108 Komentarze 0 tryckak jest offline
Stary

DoŚĆ MaraZmU!!!!!!!!!!!!!

Laluna1986 napisał(a) 2009-10-25 22:58

DOŚĆ...
Po Imieninowym obżarstwie, dyskusjach przy Martini o naprawie mojego samochodu i innych pierdołach stwierdział... czas na przygotowania do sezonu deskowego.
Deska, zima, stok, to to za czym tęsknie. Tęsknie za odpoczynkiem w górach...

6 Wiedera poprawi moje samopoczucie i ciało. :jupi:
Do ćwiczeń motywuje mnie również fakt testowania Success Body. Sama forma ekstraktu płynnego zamkniętego w szklanej ampułce jest intrygująca.

Producent sprzedając...
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  kapsułki.jpg
Wyświetleń: 31
Rozmiar:  95,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  maca.jpg
Wyświetleń: 28
Rozmiar:  41,7 KB  
BAN stały
Wyświetlenia 1831 Komentarze 2 Laluna1986 jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.