Forum Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Ochrona SPF i idealny Make up? Z kremem BB zdecydowanie TAK!

smelllikeme napisał(a) 2016-06-05 21:59 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Długo przymierzałam się do stworzenia tego wpisu. Mamy już zdecydowanie słoneczną pogodę a co za tym idzie, łatwo o poparzenia słoneczne lub (nie)chcianą opaleniznę. My kobiety zmagamy się z jeszcze jednym problemem…

jak wyglądać dobrze przez cały dzień kiedy makijaż dosłownie spływa nam po twarzy? Co zrobić żeby wyglądać świetnie mimo iż pot spływa nam z czoła?...
smelllikeme
Wyświetlenia 615 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Ziaja sopot sun krem przeciw zmarszczkom SPF 30 UVA+UVB wysoka ochrona - Recenzja

xAredx napisał(a) 2015-08-02 13:50 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)
Tagi recenzja, spf, ziaja

Witam,
dzisiaj zapraszam was na recenzję niedrogiego filtra od Ziaji którym byłem początkowo zachwycony, ale z czasem odkryłem jego negatywne działanie.

KLIK
Raczkowanie
Wyświetlenia 958 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Neutrogena clear face liquid-lotion SPF 55 - Recenzja filtra od Neutrogeny

xAredx napisał(a) 2015-04-05 18:45 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Cześć,
robię recenzję tego filtra na prośbę mojego czytelnika którego pozdrawiam . Nie planowałem tej recenzji bo zrobiłem porównawczy post...
KLIK
Raczkowanie
Wyświetlenia 1208 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Eveline Blemish Base SPF 15 BB Cream Matujący krem BB 8w1 - Recenzja

xAredx napisał(a) 2013-10-12 11:00 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Dzisiaj zapraszam was na recenzję Matującego Kremu BB od Eveline którego mam już niewiele. Jest on przeznaczony do cery mieszanej i tłustej a także trądzikowej co wnioskuję po tym że produkt ma zakrywać niedoskonałości, nie zatykać porów i niwelować nadmierną produkcję sebum. Produkt ten początkowo mnie zachwycił jednak po czasie dopatrzyłem się w nim kilku wad. KLIK
Raczkowanie
Wyświetlenia 1016 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Vichy Capital Soleil Emulsion Anti-Brillance Toucher Sec SPF 50 Matująca emulsja do t

xAredx napisał(a) 2013-09-10 12:24 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Hej,
recenzja filtru od Vichy musiała się pojawić. Formuła suchy w dotyku jest przełomowa dla cer przetłuszczających się, zapewnia ona mniejszy efekt bielenia, nie zostawia tłustej powłoki i matuje. W tym wypadku także pielęgnuje naszą cerę za pomocą 3 antyoksydantów. LINK
Raczkowanie
Wyświetlenia 1257 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Zakupy (haul) Biochemia Urody, puder bambusowy, serum lemon i serum flavo c

xAredx napisał(a) 2013-09-05 12:40 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Witam,
dotarło do mnie kolejne zamówienie z Biochemii Urody . Kończy mi się także puder bambusowy. Chciałem zamówić nową wersję z tlenkiem cynku, i nowym opakowaniem które niestety już pękło... Przy okazji zamówiłem serum regulujące lemon dla mnie i flavo c dla mamy. KLIK
Raczkowanie
Wyświetlenia 991 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Zakupy (Haul) Filtry od Neutrogeny Spf 55 Clear Face Break-out free i Ultra Sheer Dry

xAredx napisał(a) 2013-08-25 17:40 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Hej,
od dawna interesowały mnie filtry od Neutrogeny które mają dobre filtry chemiczne i nie tłustą konsystencję. Relacja ceny do pojemności też jest dobra. Filtry te, są jednak dostępne tylko w USA lub na allegro po zawyżonych cenach. Dziękuję kuzynkom Marcie i Oliwii za zakup tych produktów dla mnie . Klik
Raczkowanie
Wyświetlenia 1404 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Cien Transparentny Spray do opalania SPF 20 czyli filtr do ciała z Lidla - Recenzja

xAredx napisał(a) 2013-08-17 12:06 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Witam,
dzisiaj recenzja filtra do ciała z Lidla. Nie pamiętam dokładnie jego ceny coś około 20 zł. Filtr spisuje się świetnie w porównaniu z wersją SPF 50+ dla dzieci. kilk
Raczkowanie
Wyświetlenia 2063 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Recenzja Sunozon Filtr SPF 25 Krem kolagenowy do opalania

xAredx napisał(a) 2013-08-11 15:26 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Filtr ten zakupiony był dla mojej mamy ale ja także go używałem bo chciałem się dowiedzieć czy się u mnie sprawdzi. http://www.meskakosmetyczkaa.blogspo...tr-spf-25.html
Raczkowanie
Wyświetlenia 647 Komentarze 0 xAredx jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.