Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Ochrona SPF i idealny Make up? Z kremem BB zdecydowanie TAK!

smelllikeme napisał(a) 2016-06-05 21:59 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Długo przymierzałam się do stworzenia tego wpisu. Mamy już zdecydowanie słoneczną pogodę a co za tym idzie, łatwo o poparzenia słoneczne lub (nie)chcianą opaleniznę. My kobiety zmagamy się z jeszcze jednym problemem…

jak wyglądać dobrze przez cały dzień kiedy makijaż dosłownie spływa nam po twarzy? Co zrobić żeby wyglądać świetnie mimo iż pot spływa nam z czoła?...
smelllikeme
Wyświetlenia 16020 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Ziaja sopot sun krem przeciw zmarszczkom SPF 30 UVA+UVB wysoka ochrona - Recenzja

xAredx napisał(a) 2015-08-02 13:50 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)
Tagi recenzja, spf, ziaja

Witam,
dzisiaj zapraszam was na recenzję niedrogiego filtra od Ziaji którym byłem początkowo zachwycony, ale z czasem odkryłem jego negatywne działanie.

KLIK
Raczkowanie
Wyświetlenia 13373 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Neutrogena clear face liquid-lotion SPF 55 - Recenzja filtra od Neutrogeny

xAredx napisał(a) 2015-04-05 18:45 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Cześć,
robię recenzję tego filtra na prośbę mojego czytelnika którego pozdrawiam . Nie planowałem tej recenzji bo zrobiłem porównawczy post...
KLIK
Raczkowanie
Wyświetlenia 15239 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Eveline Blemish Base SPF 15 BB Cream Matujący krem BB 8w1 - Recenzja

xAredx napisał(a) 2013-10-12 11:00 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Dzisiaj zapraszam was na recenzję Matującego Kremu BB od Eveline którego mam już niewiele. Jest on przeznaczony do cery mieszanej i tłustej a także trądzikowej co wnioskuję po tym że produkt ma zakrywać niedoskonałości, nie zatykać porów i niwelować nadmierną produkcję sebum. Produkt ten początkowo mnie zachwycił jednak po czasie dopatrzyłem się w nim kilku wad. KLIK
Raczkowanie
Wyświetlenia 11695 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Vichy Capital Soleil Emulsion Anti-Brillance Toucher Sec SPF 50 Matująca emulsja do t

xAredx napisał(a) 2013-09-10 12:24 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Hej,
recenzja filtru od Vichy musiała się pojawić. Formuła suchy w dotyku jest przełomowa dla cer przetłuszczających się, zapewnia ona mniejszy efekt bielenia, nie zostawia tłustej powłoki i matuje. W tym wypadku także pielęgnuje naszą cerę za pomocą 3 antyoksydantów. LINK
Raczkowanie
Wyświetlenia 13241 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Zakupy (haul) Biochemia Urody, puder bambusowy, serum lemon i serum flavo c

xAredx napisał(a) 2013-09-05 12:40 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Witam,
dotarło do mnie kolejne zamówienie z Biochemii Urody . Kończy mi się także puder bambusowy. Chciałem zamówić nową wersję z tlenkiem cynku, i nowym opakowaniem które niestety już pękło... Przy okazji zamówiłem serum regulujące lemon dla mnie i flavo c dla mamy. KLIK
Raczkowanie
Wyświetlenia 14169 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Zakupy (Haul) Filtry od Neutrogeny Spf 55 Clear Face Break-out free i Ultra Sheer Dry

xAredx napisał(a) 2013-08-25 17:40 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Hej,
od dawna interesowały mnie filtry od Neutrogeny które mają dobre filtry chemiczne i nie tłustą konsystencję. Relacja ceny do pojemności też jest dobra. Filtry te, są jednak dostępne tylko w USA lub na allegro po zawyżonych cenach. Dziękuję kuzynkom Marcie i Oliwii za zakup tych produktów dla mnie . Klik
Raczkowanie
Wyświetlenia 12866 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Cien Transparentny Spray do opalania SPF 20 czyli filtr do ciała z Lidla - Recenzja

xAredx napisał(a) 2013-08-17 12:06 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Witam,
dzisiaj recenzja filtra do ciała z Lidla. Nie pamiętam dokładnie jego ceny coś około 20 zł. Filtr spisuje się świetnie w porównaniu z wersją SPF 50+ dla dzieci. kilk
Raczkowanie
Wyświetlenia 11579 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Recenzja Sunozon Filtr SPF 25 Krem kolagenowy do opalania

xAredx napisał(a) 2013-08-11 15:26 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Filtr ten zakupiony był dla mojej mamy ale ja także go używałem bo chciałem się dowiedzieć czy się u mnie sprawdzi. http://www.meskakosmetyczkaa.blogspo...tr-spf-25.html
Raczkowanie
Wyświetlenia 9681 Komentarze 0 xAredx jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.