Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Łakoć obiecanka przyjaciołom z FB:-)

agatka0202 napisał(a) 2016-10-15 23:59 (Zdrowie)

Raffaello bez pieczenia z mleczkiem kokosowym i kaszą jaglaną.

Przepyszne i ...zdrowe ciasto.
http://ajurweda-w-biznesie.blogspot....acio-z-fb.html
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  808c919cef9194c11828e1701181e186.jpg
Wyświetleń: 189
Rozmiar:  115,3 KB  
lunarna
Wyświetlenia 16015 Komentarze 0 agatka0202 jest offline
Stary

Jak podkręcić przemianę materii i osiągnąć wymarzoną figurę w trzech prostych krokach

AniaMorozinska napisał(a) 2016-09-19 21:12
Updated 2016-09-19 at 21:15 by AniaMorozinska

Jak podkręcić przemianę materii i osiągnąć wymarzoną figurę w trzech prostych krokach?
Każda z nas marzy o szczupłej sylwetce i apetycznym ciele. Chcąc pozbyć się raz na zawsze zbędnych kilogramów i oponki wokół brzucha przechodzimy na rygorystyczne diety i katujemy się ćwiczeniami. Często, jednak efekty naszych wysiłków nie są zadowalające. Dlaczego tak się dzieje? Twoja przyjaciółka stosuje tą samą dietę co Ty, razem chodzicie na siłownie, ona chudnie, a Twoja waga stoi w miejscu? Przyczyną...
AnnaMorozińska
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 20941 Komentarze 0 AniaMorozinska jest offline
Stary

Krótko o rozstępach skórnych

AniaMorozinska napisał(a) 2016-08-07 13:17

Są jednym z tych problemów, z którymi kobiety muszą się borykać dość często. Rozstępy skórne to jeden ze skutków ciąży czy wahań związanych z masą ciała. Rozciągająca się zbyt mocno skóra i związane z tym faktem przerwanie sprężystych włókiem to czynniki, które prowadzą do pojawienia się na naszej skórze białych lub różowych linii, mogących przypominać nieestetyczne blizny. Rozstępy skórne mogą się pojawiać na całym ciele, często jednak skupiają się w rejonie brzucha oraz ud. Mogą one stać...
AnnaMorozińska
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 19397 Komentarze 0 AniaMorozinska jest offline
Stary

Sen na życzenie.

agatka0202 napisał(a) 2016-03-14 01:55 (Zdrowie)

A życzenia są dwa.
Pierwsze - to taka umiejętność, myk , w którym możemy przed zaśnięciem zaprogramować się i uzyskać odpowiedź na męczące nas pytania. To nie jest trudne!
Drugie - na prośbę Adriana, który dzisiaj do mnie napisał, żebym więcej o śnie powiedziała.
http://ajurweda-w-biznesie.blogspot....-zyczenie.html
Ikonki załączonych zdjęć
Nazwa:  11227380_1626464047622348_7565207342402007341_n.jpg
Wyświetleń: 149
Rozmiar:  36,4 KB  
lunarna
Wyświetlenia 16767 Komentarze 0 agatka0202 jest offline
Stary

Rehabilitacja kręgosłupa - zabiegi

marwyso napisał(a) 2016-02-26 15:57

Z roku na rok w Polsce powstaje coraz więcej profesjonalnych ośrodków rehabilitacyjnych. Wiele z nich specjalizuje się w leczeniu osób po wypadkach lub różnego rodzaju schorzeniach, jak rehabilitacja kręgosłupa. Zakres zabiegów w tego typu ośrodkach dobierany jest indywidualnie do stanu zdrowia pacjenta - do jego możliwości fizycznych oraz konkretnego rodzaju schorzenia.

Każdy ośrodek jednak oferuje standardowy pakiet zabiegów. W ofercie znajdują się między innymi różnego rodzaju...
Przyczajenie
Wyświetlenia 14343 Komentarze 0 marwyso jest offline
Stary

Czym tak naprawdę jest badania USG?

basiakownacka napisał(a) 2016-01-28 10:15

USG, a mówiąc inaczej - ultrasonografia, polega na zastosowaniu ultradźwięków, do badania i obrazowania tkanek. Jest to zarazem nieinwazyjna metoda diagnostyki obrazowej, która umożliwia uzyskanie obrazu przekroju badanej części ciała. Jest to metoda dokładna, dzięki niej można wykryć nawet niewielkie zmiany w narządach wewnętrznych.

Jak działa USG (Białystok)?

Aparat USG składa się z emitera i fali ultradźwiękowej. Emiter jest odpowiedzialny za wysyłanie fali o określonej...
Przyczajenie
napisany w Osobisty, Rodzinny
Wyświetlenia 14413 Komentarze 0 basiakownacka jest offline
Stary

My płacimy za choroby.

agatka0202 napisał(a) 2015-12-09 00:00 (Zdrowie)

Medycyna tradycyjna zna wiele sposobów na przywrócenie harmonijnego przepływu energi: zioła, specjalne diety, serie ćwiczeń, usuwające blokady masaże, czy w końcu korygująca przepływ energii akupunktura stosowana głównie w Chinach.

http://ajurweda-w-biznesie.blogspot....drowie-my.html
Ikonki załączonych zdjęć
Nazwa:  1453509_627846833923234_510103103_n.jpg
Wyświetleń: 313
Rozmiar:  28,9 KB  
lunarna
Wyświetlenia 16774 Komentarze 0 agatka0202 jest offline
Stary

Pierwszy wpis - trochę o trądziku

AniaMorozinska napisał(a) 2015-09-28 22:46
Updated 2015-09-28 at 23:52 by AniaMorozinska

Z uwagi na to iż studiuję na kierunku medycznym, oraz na to, że tematyka dbania o cerę jest mi bardzo bliska. Chciałabym przedstawiać na moim blogu krótkie wpisy na temat chorób skórnych ich leczenia, a także pielęgnacji skóry.

Dzisiejszy wpis o tym jak leczyć trądzik?
Na początek trzeba zdać sobie sprawę, że istnieje wiele odmian trądziku, takich jak trądzik młodzieńczy, hormonalny, sterydowy, różowaty, chlorowy. Do leczenia każdego z typów trądziku należy podchodzić indywidualnie,...
AnnaMorozińska
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 18059 Komentarze 0 AniaMorozinska jest offline
Stary

MegaRed-ujcie! bo Malkontentka się psuje…

kasiotla napisał(a) 2015-01-09 14:16
Updated 2015-01-09 at 14:18 by kasiotla

… psuje niestety. Latka lecą, niby niepostrzeżenie a jednak…. A to w kościach strzyknie, a to w głowie się zakręci, a to serce zakołacze. I co z tego, że w Malkontentce wciąż siedzi mała dziewczynka, wieczna młodość i pasja…? Ano nic z tego, bo ciało niestety podlega zgoła innym regułom. Brutalnie i wręcz po chamsku się starzeje. We włosach coraz więcej srebrzystych nitek, skóra jakby nie ta, co kiedyś… coś tu zwisa, coś obwisa. No nie…
Kilka dni temu udała...
Przyczajenie
Wyświetlenia 16614 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

Progesteron czyli o damskich sprawach naukowo

Niewyspanie napisał(a) 2013-06-17 08:55 (Progesteron czyli o damskich sprawach naukowo)

Kobiety, jeśli chcecie wiedzieć "co w jajnikach piszczy" czytajcie mój blog "Progesteron czyli o damskich sprawach naukowo." Na jego łamach opowiadam o badaniach swoich i innych naukowców dotyczących cyklu menstruacyjnego, hormonów reprodukcyjnych oraz ich związku ze zdrowiem, stylem życia i psychologią kobiet.
Serdecznie zapraszam...
http://progesteronnaukowo.blogspot.com/
Przyczajenie
Wyświetlenia 15819 Komentarze 0 Niewyspanie jest offline
Stary

Od dzisiaj zaczynam ochudzanie! :)

olka1155 napisał(a) 2013-04-15 15:10

Cześć. Jestem Ola waże około 56 kilo przy wzroście 160. Nie wyglądam może jakoś tragicznie,ale od jakiegoś czasu mam wrażenie,że moja twarz zrobiła sie jakaś okrąglejsza..I do tego uda..Są straszne,od zawsze ich nie lubię. Już pare razy zaczynałam i równie szybko kończyłam odchudzanie..Ale dzisiaj powiedziałam sobie-koniec z tym. Trzeba to zrobić raz a dobrze! Więc tak..Chciałabym pisać tutaj o tym co mi się wydarzyło,o tym co jadłam,ile ćwiczyłam i co robię,aby dojść do upragnionego wyglądu..Mam...
Przyczajenie
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 57539 Komentarze 4 olka1155 jest offline
Stary

Stewia, moja ulubiona roślinka

tryckak napisał(a) 2013-04-13 22:52
Updated 2013-04-13 at 22:55 by tryckak

Od pierwszej chwili polubiłam słodką stewię - roślinę rodem z regionu pomiędzy Paragwajem a Brazylią od razu polubiłam ją. Mam ku temu powody. Nie każdy wie, że pomimo ogromnych właściwości słodzących spożycie proszku z tej rośliny nie powoduje cukrzycy.

Mogą ją zatem używać nie tylko zdrowi ludzie, ale też i chorzy. Nie zawiera kalorii. To jest wspaniała wiadomość dla wszystkich osób na diecie. Możesz jeść ile chcesz, ale nie tyjesz. Spożycie proszku ze zmielonych liści stewii nie...
Przyczajenie
napisany w Rodzinny
Wyświetlenia 15611 Komentarze 0 tryckak jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.