Wizaz.pl - mybeau

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Plastic is fantastic

mybeau napisał(a) 2018-02-11 00:26
Updated 2018-02-11 at 00:31 by mybeau

BeaUtY- czyli, że piękno jest czymś, co się kupuje, a nie tym z czym się rodzisz.
Natura ze swej natury nie jest idealna.
LUTY
토요일 10/02/2018

Dokładnie piątego września ubiegłego roku miałam zabieg plastyczny - po latach oglądania wszystkich materiałów o operacjach plastycznych nosa miałam niepowtarzalną możliwość zmiany wizerunku przed studiami. Zgromadzenie 10.000 zł w pięć dni? Otóż pewna babeczka zrezygnowała ze swojego zabiegu, zwolniło...
lalka z saskiej porcelany
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 67 Komentarze 0 mybeau jest offline
Stary

Bukiet ze snów

mybeau napisał(a) 2017-04-11 19:28
Updated 2017-04-11 at 19:39 by mybeau

Sola quiero ser perfecta -
mybeau

KWIECIEŃ
화요일, 11/04/2017

Jako dumna matka dwudziestu dziewięciu opowiadań mam naprawdę niezły burdel w swojej głowie. Krzyki po nocach są u mnie normalnością, zawsze wtedy któreś z moich dzieci domaga się uwagi. Madison wciąż czeka na wyjaśnienia dotyczące tego, co jej zdjęcie robi w szkatułce świeżo upieczonego małżeństwa, Amelia przeszła chyba już cały świat, bo jej historia skończyła się na tym,...
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 22236 Komentarze 0 mybeau jest offline
Stary

Lolitka

mybeau napisał(a) 2017-01-30 16:47
Updated 2017-02-01 at 22:24 by mybeau

Zastępując mózg sercem wraz z nim rozpadniesz się na kawałki.
- mybeau

STYCZEŃ
월요일, 30/01/2017

Lolitka to mało pochlebne określenie. Z tego co wyczytałam jest dość wulgarne i poniekąd odrażające. Dlatego też postanowiłam wprowadzić pewną klauzę - lolitka w moim pojedynczym przypadku jest ładniej brzmiącym synonimem flirciary. Dlatego mówiąc, że jestem lolitką nie mam na myśli damy lekkich obyczajów. Aż taką damą to ja nie jestem....
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 21526 Komentarze 0 mybeau jest offline
Stary

Mroki i uroki

mybeau napisał(a) 2017-01-28 14:01

,,Słowa niczym przemoc przerywają ciszę. Wdzierają się w mój mały świat boleśnie dla mnie przeszywają mnie na wskroś. Obietnice są składane by zostały złamane. Uczucia są intensywne. Przyjemności trwają tak samo jak ból. Słowa są bez znaczenia i niewarte zapamiętania. Delektuj się ciszą."
- Enjoy the silence

STYCZEŃ
토요일, 28/01/2017

Nigdy wcześniej nie prowadziłam bloga - w każdym razie nie takiego w którym pisałabym o swojej...
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 18278 Komentarze 0 mybeau jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.