Rety!!! Mój krem na zmarszczki nie działa!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Siedem Dni Ma Tydzień

Notka

Dzielę się tu wiedzą na tematy bliskie każdej kobiecie, czyli mody, zdrowia, urody, radzenia sobie z codziennością
Ocena: 1 głosów, 5,00 średnia.

Rety!!! Mój krem na zmarszczki nie działa!!!

Aarona8 napisał(a) 2018-03-18 18:00
Updated 2018-03-18 at 18:39 by Corii

Do wpisu zainspirowała mnie rozmowa z koleżanką, która któregoś dnia stwierdziła, że wszystkie kremy są do kitu, a na jej zmarszczki poskutkuje tylko botoks lub kwas hialuronowy. A, że z kasą krucho, to przyjdzie jej się patrzeć na swoją więdnącą i coraz bardziej pomarszczoną twarz

Gdy spytałam, jakich kremów używa odpowiedziała, że tradycyjnego NIVEA i takiego z kozim mlekiem, bo kozie mleko świetnie wpływa na kondycję skóry.

Absolutnie nie mam nic do wspomnianych wyżej kremów, jednak w żadnym wypadku nie są one dostosowane do spłycania zmarszczek, zwłaszcza u kobiety w wieku 50+.

Generalnie, żeby krem przeciwzmarszczkowy był skuteczny, należy stosować inne zabiegi, które wspomogą jego działanie.

Wypada przed jego nałożeniem porządnie pozbyć się makijażu, zmywając go stosownym mleczkiem, następnie skórę stonizować, zaczekać chwilę, aż skóra wchłonie tonik i dopiero nanieść na nią krem przeciwzmarszczkowy. Gdyby wystąpiło uczucie dyskomfortu w postaci odczuwalnego "ściągnięcia" skóry, najlepiej nałożyc na nią krem nawilżający, który z zasady szybko się wchłania i dodatkowo pomoże wniknąć temu od zmarszczek w głębsze jej partie .

Pozwolę sobie omówić w tym miejscu kilka kremów z serii ANEW firmy Avon. Nota bene, z kremów tej marki korzystam już od kilkunastu lat. Zdarzało się, że skuszona reklamą w TV lub prasie sięgałam po inne kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy, ale zawsze wracałam do tych z Avonu. Uważam, że są najlepszymi na naszym rynku, ogólnie dostępnymi kremami, które jakością w 80% dorównują takiej marce jak chociażby DIOR.

Świetnym preparatem do redukcji zmarszczek jest [B]"Profesjonalny korektor zmarszczek z molekułą A-F33[/I]

*Zainspirowany efektami zabiegów z wykorzystaniem botoksu kosmetyk, który znacznie zredukuje widoczność Twoich zmarszczek.
*Jego wyjątkowa formuła, wzbogacona naukowym odkryciem – molekułą A-F33, pobudza skórę do ich samodzielnego wygładzania.
*Zwiększenie produkcji kolagenu skutkuje redukcją ilości i głębokości bruzd i linii. Efekt? Zdecydowanie gładsza, ujędrniona i młodziej wyglądająca cera.
*Kosmetyk łatwo się rozprowadza i nie zatyka porów.
*Stosować 2 razy dziennie, po oczyszczeniu i stonizowaniu skóry. *Po wchłonięciu nałożyć krem, który stosujemy codziennie.

Działa, polecam, jest świetny

Kolejny hicior Avonu to linia Anew Platinum 55+
Define & Contour

*Krem z założenia dedykowany kobietkom po 55 roku życia, ale mogą go stosować osoby w różnym wieku
*Oparty na technologii Paxillium stymulującej produkcję kolagenu.
*Cera staje się sprężysta, a głębokie zmarszczki zredukowane i wygładzone.
*Kontur twarzy jest podniesiony, staje się bardziej wyraźny, co odmładza twarz.
*Stosować rano i na noc (jest wersja na dzień i na noc), ale krem na dzień z powodzeniem da się używać rano i wieczorem. Nigdy odwrotnie. Kremu na noc nie wolno stosować na dzień.
*Efekty bedą widoczne po systematycznym stosowaniu przez co najmniej 4 tygodnie.

Jestem w trakcie sprawdzania, więc jak miną 4 tygodnie, opiszę efekt

Dla młodszych kobiet (35+) przeznaczona jest seria Anew Reversalist, czyli kompleksowa pielęgnacja naprawcza na dzień i na noc z technologią TRI-ELISTANEX

O co chodzi?

Nie jest sztuką wypełniać zmarszczki retinolem zawartym w kremach, gdy już skóra stała się pomarszczona. Sztuką jest zmusić skórę do samoodnawiania na poziomie komórkowym.

TECHNOLOGIA TRI-ELISTANEX powoduje wzrost produkcji elastyny i aktywiny, zmarszczki zostają zredukowane, a skóra odzyskuje jędrność.
Wyświetlenia 2748 Komentarze 1 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 1

Komentarze

1. Old Comment
    Świetnie opisałaś w/w kremy, ja dodałabym tylko, że Reversalist ma przyjemny zapach
    HanaK napisał(a) 2018-04-14 15:25 HanaK jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.