Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary
Ocena: 1 głosów, 5,00 średnia.

Piękne, długie i lśniące NATURALNE włosy bez wydawania milionów - tak to możliwe!

intermanka napisał(a) 2018-02-20 23:15
Updated 2018-04-11 at 15:37 by intermanka

Od jakiegoś czasu zauważyłam coraz bardziej pogłębiający się trend na doczepiane włosy. Wiele dziewczyn wydaje na to mnóstwo kasy, a zapuszczenie swoich własnych uznaje wręcz za niemożliwe. Tymczasem wcale nie trzeba aż tak wiele aby cieszyć się swoimi, naturalnymi , długimi włosami. Osobiście od wielu, wielu lat zapuszczam włosy. W tej chwili mam je za łopatki i są moją dumą bo trochę się napociłam aby je "wyhodować" Zniszczone końcówki zawsze były moją zmorą i frustracja rosła kiedy...
Raczkowanie
Wyświetlenia 2192 Komentarze 0 intermanka jest offline
Stary

Must have w pielęgnacji włosów!

smelllikeme napisał(a) 2016-04-19 14:39 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Witajcie
Postanowiłam napisać dzisiaj wpis na temat pielęgnacji włosów. Nie jestem fryzjerką ani znawczynią i fanatyczką kuracji domowych, tak kochane nie tym razem. Jeśli chodzi o mieszaniny z jajkiem, octem czy Bóg wie jeszcze z czym… ah tak i jeszcze kuracja drożdżowa…
nie nie ja podziękuję i wam także radzę bo z niewiedzy można tylko sobie wyrządzić krzywdę.
Moje włosy z natury są cienkie, bardzo kręcone i koloru „mysiego blondu”. Farbuję je...
smelllikeme
Wyświetlenia 28744 Komentarze 0 smelllikeme jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.